!!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!!

Особистий кабінет

Плаття моделювальні


У цій категорії немає товарів.


Моделююче плаття: з чим носити і як доглядати

Плаття-грація моделювальні - спосіб зробити фігуру ідеальною в умовах обмеженого часу. Так, якщо вам необхідно вже через півгодини виглядати чудово, але ось в улюблену сукню ви так і не змогли влізти, задумайтеся про покупку коригуючого білизни. Плаття з ефектом утяжки - дієві спосіб прибрати кілька зайвих сантиметрів.

Чи можна носити моделювальні сукні самостійно

Крім того, таке плаття вигідно підкреслює достоїнства вашої фігури. Ви зможете зробити талію вже, надати попі більш округлі форми і навіть надати кілька розмірів вашої грудей, вигідно піднявши її.

Ще одна перевага таких суконь - вони можуть використовуватися в якості самостійного елементу одягу. Так-так, сучасні дизайнери чимало потрудилися над тим, щоб надати білизни привабливий зовнішній вигляд. Вони представлені в широкому асортименті моделей, завдяки чому нічим не відрізняються від класичних суконь.

Якщо ж вам необхідно влізти в улюблену сукню - і тут допоможе моделює білизна. Буквально за лічені хвилини ви можете стати менше на кілька розмірів.

Не варто думати, що такий тип білизни комбінується виключно з сукнями. Залежно від того, що саме ви плануєте надягати сьогодні, ви можете видозмінити білизна: в топ або майку. Це допоможе вам виглядати чудово кожен день.

З чим носити моделюючу сукню

Таке плаття виготовляють із синтетичних матеріалів високої якості. Завдяки цьому вони знаходять чудові практичні характеристики. Так, ваше тіло дихає, завдяки чому таке жіноча білизна відчувається максимально комфортно. Використання сучасних матеріалів також дозволяє досягти пролонгованої терміну експлуатації виробу. До складу входить нейлон (89%) і еластин (11%).

Дане плаття виготовляється безшовним методом, завдяки чому залишається непомітним навіть під одягом, що облягає. Ще один плюс використання такого білизни - немає необхідності носити бюстгальтер, так як плаття відмінно підтримує груди.

Купити моделюють сукні-грація ви можете в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо широкий асортимент моделей, кожна з яких відповідає основним вимогам якості.

Догляд за такою білизною також не вимагає особливих зусиль. Використовуйте тільки ручне прання, що не відбілюйте виріб, а також сушіть виключно в горизонтальному положенні при кімнатній температурі.