!!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!!

Особистий кабінет

Трусики-стрінги моделювальні


У цій категорії немає товарів.


Чому так важливо купувати якісне нижню білизну

Трусики-стрінги моделюють - один з видів білизни, які жінки використовують максимально часто. Їхня основна перевага - невидимість під одягом. Навіть в тому випадку, якщо ви надягнете обтягуючий одяг або ж одяг з тонкої тканини, білизна буде непомітним.

Як вибрати зручні стринги

Особливою популярністю стринги користуються влітку, коли від інших моделей доводиться відмовлятися - температура піднімається занадто високого. Стрінги мають простий крій, для їх виготовлення використовується мінімум тканини. Завдяки цьому вони підходять під будь-який одяг, а також характеризуються практичністю у використанні.

Багато дівчат все ж вважають стринги незручним видом спідньої білизни. У зв'язку з тим, що вони не вміють їх правильно вибирати. Стрінги мають три різновиди:

  • Класичні. Спереду виглядають як звичайні жіночі трусики: прикривають живіт і зону бікіні. Ззаду ж вони перетворюються в тонку смужку тканини, яка проходить між сідниць.

  • Звичайні. Різновид білизни, яка має мінімум тканини як спереду, так і ззаду. Спереду розміщений невеликий трикутник тканини, який ззаду трансформується в ще більш тонку смужку.

  • Трусики «самба». Задня частина таких трусиків прикриває верхню частину попи, тоді як нижня прикрита лише найтоншої смужкою тканини. Передня частина нічим не відрізняється від звичайних трусиків.

Якщо ви вперше надягаєте такі трусики, будьте готові до легкого відчуття дискомфорту. Це нормально. Далі, у міру того, як ви будете звикати до нового виду білизни, відчуття пройдуть. Якщо ж ні - ви купили неякісне моделює білизна. Виправити це легко - досить переглянути наші каталоги.

Як вибрати якісні стринги

Дамам з пишними формами варто віддати перевагу саме традиційним варіантам стрінгів. Вони будуть комфортно відчуватися, так як мають класичну передню частину.

Купити моделювальні трусики-стринги ви можете в нашому інтернет-магазині. Все білизна, представлене в наших магазинах, виготовляється з матеріалів високої якості. Ми використовуємо не тільки натуральні матеріали, а й синтетичні. Особливою популярністю користуються комбіновані варіанти, коли за рахунок додавання штучного матеріалу вдається підвищити показники еластичності і міцності вироби.

Для того, щоб визначити, яка саме тканину підходить вам, краще купити відразу кілька видів білизни, виготовлені які з контрастних тканин.

Практика показує, що такі трусики навіть після 20 прання зберігають зовнішню привабливість, яскравість фарб і форму.