!!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!!

Особистий кабінет

Intrigo


У цій категорії немає товарів.


Чому варто купувати саме колготки від INTRIGO?

Колготки і панчохи - деталі гардероба, вибору яких дівчата приділяють особливу увагу. Навіть імениті дизайнери нерідко доповнюють образи яскравими і незвичайними колготками. Для того, щоб вироби прослужили довго, не втративши при цьому привабливість зовнішнього вигляду, вибирайте продукцію від перевірених компаній-виробників. INTRIGO - один з таких брендів.

З чого шиють колготки?

Продукція є вельми бюджетної, тоді як якість заслуговує найвищої похвали. Колготки містять еластин, завдяки чому вони добре облягають ваші ніжки, не втрачають завидні характеристики навіть після численних прань. Колготки добре переносять різні механічні навантаження, так що можете забути про затяжках.

Вибираючи колготки, зверніть увагу на склад. Багато компаній-виробників економлять на шкоду якості. Наприклад, еластин в складі може міститися лише номінально, тоді як по факту - його буде не більше 5 відсотків. Це означає, що компонент, який відповідає за міцність, міститься тільки в поясний частини. Відповідно, колготки будуть просто висіти на ваших ніжках і швидко порвуться. Бренд INTRIGO пропонує колготки, які містять 20 і більше відсотків еластину. Колготки не рвуться, та й про затяжках ви можете забути.

А ось до складу зимових колготок може входити шерсть або бавовна. Компоненти натурального походження добре захищають ваші ніжки від переохолодження, дозволяючи шкірі при цьому дихати. Матеріал також виводить вологу, завдяки чому шкіра залишається сухою протягом усього дня навіть за умови динамічного способу життя. Зимові колготки можуть бути з додатковим матеріалом, що утеплює шаром, завдяки чому ви можете бути спокійні за своє здоров'я навіть при сильних морозах. Колготки, незважаючи на високу щільність, акуратно виглядають на ніжках, підкреслюючи достоїнства фігури.

Які бувають колготки?

Жіночі колготки представлені в дійсно широкому асортименті моделей:

  • Класичні. Ідеально поєднуються з вечірніми сукнями, строгими діловими костюмами, класичними шортами. Мають мінімальну щільність і найчастіше представлені в базових тонах.

  • Фантазійні. Декоровані вишивкою, вставками з мережива, можуть випускатися різних кольорів. Підходять як молодим дівчатам, так і більш зрілим жінкам.

  • Колготки в сіточку. Вельми сміливий варіант, який користується особливою популярністю кілька останніх сезонів. Їх можна надягати не тільки зі спідницями і сукнями, але і з джинсами. Така комбінація якраз і є трендом нового сезону.

Якісні колготки ви можете знайти в нашому інтернет-магазині. Ми пропонує широкий вибір брендів, доступні ціни та швидку доставку будь-яким зручним для вас способом.