!!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!!

Особистий кабінет

LeilieveLEILIEVE 4685 Sculpt

LEILIEVE 4685 Sculpt

LEILIEVE 4685 Sculpt - корректирующие трусики с высокой талией серии EVOLUTION, с ультра тонкой лазерной обработкой края INVISIBLE-LINE, не выделяется..

571.35 грн.

LEILIEVE 803 String

LEILIEVE 803 String

  LEILIEVE 803 String - изящные трусики-стринг , выполненые из мягкой микрофибры впереди и полностью кружевные сзади. По краю кружева н..

571.35 грн.

LEILIEVE 7763 Brasiliana

LEILIEVE 7763 Brasiliana

LEILIEVE 7763 Brasiliana - изящные трусики-бразилиана серии HAUTE COUTURE, выполненые из жаккардового кружева с цветочным рисунком, спереди в ком..

512.46 грн.

LEILIEVE 7783 Slip

LEILIEVE 7783 Slip

  LEILIEVE 7783 Slip - изящные трусики-слип серии HAUTE COUTURE, выполненые из жаккардового кружева с цветочным рисунком, спереди в комбинац..

570.57 грн.

Показано з 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)

 

Правила вибору якісної нижньої білизни

Для того, щоб жінка відчувала себе впевнено, її образ повинен бути продуманим до дрібниць. Нижня білизна - важлива деталь. Якщо ви вважаєте, що вибору білизни не варто приділяти стільки уваги, адже воно приховано від сторонніх очей - помиляєтеся. Якісне та модне білизна дозволяє дівчині відчувати впевненість в кожному русі, вчинок і кроці.

Яку білизну можна вважати якісною?

Фахівці світу моди і багато жінок з упевненістю заявляють: на білизну економити не варто. Вибирайте моделі від перевірених компаній-виробників. LEILIEVE пропонує якісну білизну за дуже доступними цінами. Бренд піклується про хороше імені, тому вибирає тільки якісні матеріали, постійно удосконалює технології виробництва. Як результат, білизна не тільки чудово виглядає, але ще і набуває завидні характеристики: міцність, зносостійкість, довговічність.

Приємно дивує і різноманітність: трусики, бюстгальтери, боді, майки та інші елементи одягу, без яких не може обійтися жодна дівчина. Кожна модель відповідає стандартам якості і є повністю екологічно безпечною. Дані параметри дуже важливі, так як білизна стикається зі шкірою. Якщо матеріали низької якості - приготуйтеся до подразнень і іншим проблемам зі шкірою.

Де купити якісне нижню білизну?

Звертайте увагу також і на наявність швів, їх якість. Популярністю сьогодні користується безшовна білизна. Воно відчувається на тілі максимально комфортно: чи не натирає, що не натискає, що не впивається в шкіру. Крім того, навіть під найтоншою одягом завантажені речі ще не помітно. Якість швів безпосередньо впливає на те, наскільки довго прослужать трусики або бюстгальтер.

Краще, якщо білизна буде виготовлено з натуральних матеріалів або ж буде містити високий відсоток таких. Тоді білизна добре сидить на тілі, дозволяє шкірі дихати, виводить вологу і не вибагливий поводиться в плані догляду. Якщо ж використовуються синтетичні матеріали - вони повинні бути високої якості. В іншому випадку, вироби швидко втратять колір і форму.

Варто перевіряти оригінальність продукції, що купується. Підробки можуть бути небезпечні для вашої шкіри, вашого здоров'я.

Купити якісне нижню білизну ви можете в нашому інтернет-магазині. Ми пропонує широкий асортимент, доступні ціни та тільки оригінальну продукцію від відомих брендів. Одним з таких є бренд LEILIEVE.