!!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!!

Особистий кабінет

Steven


У цій категорії немає товарів.


STEVEN - це ваш доступний бренд

Жіночий образ повинен бути продуманим до дрібниць. Наприклад, правильно підібрані шкарпетки - це зовсім не дрібниця. Останнім часом шкарпетки грають дійсно значущу роль, адже вироби перестали виконувати виключно практичну функцію. Тепер вони ще й беруть безпосередню участь у формуванні образу, стилю. STEVEN пропонує сучасним дівчатам дійсно широкий асортимент виробів високої якості, так що кожна дівчина зможе знайти варіант і для себе.

Як вибирати шкарпетки

Краще, якщо у вашому гардеробі буде відразу кілька моделей шкарпеток. Наприклад, на кожен день вам підійдуть бавовняні. Вони дозволяють повітрю циркулювати, а також добре виводять вологу, завдяки чому ніжки не потіють. Це мінімізує ризик розвитку грибкових захворювань.

У вас під рукою також повинні бути і практичні, зносостійкі і стильні спортивні шкарпетки. Найчастіше вони вкорочені, завдяки чому вигідно виглядають в поєднанні з кедами і кросівками. Матеріал також повинен забезпечувати гігієнічність, адже ноги отримують досить серйозні навантаження.

Ну і красиві шкарпетки базових квітів у вашому гардеробі теж повинні бути. Їх сучасні модниці поєднують не тільки з взуттям в чоловічому стилі, але і з класичними туфлями на підборах. Таке поєднання виглядає дуже сміливо, яскраво, стильно і незвично.

Навіщо потрібні гольфи

Не виходять з моди і гольфи. Вони практичні і красиві, завдяки чому так полюбилися дівчатам. Наприклад, без них не обходиться стильний і продуманий зимовий образ. Визнано моделі добре поєднуються зі светрами, теплими туніками і сукнями.

Бренд STEVEN пропонує широкий модельний ряд гольфів, серед яких як тонкі варіанти з гладкою поверхнею, так і в'язані зимові. Особливою популярністю також користуються і мереживні гольфи. Вони зроблять ваш образ милим, жіночним і стильним.

Гольфи фіксуються в області коліна (вище або нижче, що залежить від моделі) за допомогою спеціальної гумки. Вона не повинна бути занадто слабкою, щоб гольфики не сповзали, а й віджимати шкіру також не повинна. Багато дівчат сходяться на думці, що гольфи - це не тільки красиво, але ще й практично.

Купити якісні шкарпетки, гольфи, панчохи та інші шкарпетково-панчішні вироби ви можете в нашому інтернет-магазині. Ми готові вам запропонувати дійсно доступні ціни, асортимент, яким не зможе похвалитися жодна інша торгова площадка, а також швидку доставку будь-яким зручним для вас способом.