!!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!!

Особистий кабінет

Veneziana


У цій категорії немає товарів.


 

Дрібниці, що впливають на якість колготок

VENEZIANA - бренд, який пропонує дівчатам дійсно вражаючий асортимент колготок. Вироби грають важливу роль, відповідаючи не тільки за комфортність відчуттів, а й за продуманість образу. Стильні колготки можуть як врятувати ваш наряд, так і повністю його зіпсувати.

Як вибирати колготки

Для того, щоб вам не довелося бігти в магазин за новою парою колготок відразу ж після першого виходу в світ, вироби повинні бути дійсно високої якості. Перше, на що варто звертати увагу, так це на якість матеріалу, з якого вони виготовлені. Наприклад, в складі має бути не менше 20 відсотків еластину. Матеріал безпосередньо відповідає за зносостійкість колготок, то, як вони облягають ваші ніжки. Матеріал також запобігає появі зачіпок на колготках. Багато виробників економлять на шкоду якості - в колготках еластин міститься тільки в області пояса. Це означає, що вироби не будуть обтягувати ваші ніжки належним чином, та й порвуться вкрай швидко.

Далі, коли ви визначилися з матеріалом, варто оглянути і шви. Вони повинні бути рівномірними, м'якими і плоскими. В іншому випадку, колготки будуть натирати, тиснути і створювати дискомфортні відчуття під час шкарпетки. Рватися такі колготки почнуть саме в області швів.

Від чого залежить якість колготок

Ну і заключній характеристикою, яка впливає на якість, є щільна п'ята і шкарпетка. Якісне пошиття відповідає за довговічність колготок і за те, наскільки швидко будуть з'являтися зачіпки. Матеріал в цій області повинен дозволяти шкірі дихати. Це необхідно для дотримання гігієнічності виробів. Якщо матеріал не буде пропускати повітря - ваші ніжки почнуть потіти, що призведе до дискомфортних відчуттів.

Вибирати колготки необхідно за розміром. Для того, щоб визначити його точно, ви повинні знати своє зростання і вага. Далі керуйтеся розмірної таблицею, яку виробник розміщує на звороті упаковки. Бренд VENEZIANA пропонує дівчатам повну розмірну таблицю, завдяки чому кожна дівчина може підібрати максимально відповідний варіант, незалежно від особливостей фігури.

Ну а купити колготки ви можете в нашому інтернет-магазині. Адже ми чимало потрудилися над тим, щоб запропонувати вам найбільш широкий асортимент, гарантовано високу якість і максимально доступні ціни. Доставка буде здійснена буквально за кілька днів з моменту оформлення замовлення.