!!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!!

Особистий кабінет

Пояса для панчіх


У цій категорії немає товарів.


 

Пояси для жіночих панчіх

Спочатку панчохи (а також довгі гольфи) були традиційним предметом чоловічого вбрання. Пізніше цей елемент гардеробу перейняли представниці слабкої статі. Носили його виключно з практичних міркувань з метою зігрівання ніг. Тому класичні панчохи були досить щільними. Велика товщина приводила до постійного їх сповзання, що викликало величезний дискомфорт при русі. Згодом їх стали прив'язувати до поясу, щоб максимально надійно зафіксувати в потрібному положенні.

Пояса для панчіх не несли ніякої естетичної функції і виглядали дуже просто. Згодом даний елемент трансформувався і удосконалився. Зараз це важлива деталь, яка допомагає жінці створити спокусливий образ і підкреслити красу тіла. Пояс став дуже елегантним, витонченим і еластичним. Панчохи кріпляться до нього за допомогою спеціальних підв'язок, які фіксують їх положення на потрібній висоті.

Переваги панчіх з поясом

Багато жінок вважають пояс зайвою деталлю, яка викликає масу незручностей, і віддають перевагу варіантам панчіх зі швом. Однак ця думка помилкова. Пов'язка на стегнах дуже тонка і облягає, тому практично не відчувається при ходьбі. Крім цього, підв'язки надійно фіксують панчохи, запобігаючи їх сповзання, що дуже важливо, особливо в людних місцях.

Зовні панчохи з поясом виглядають набагато цікавіше і сексуальніше, ніж традиційні моделі. Це не замислюючись підтвердить кожен чоловік. Тому, якщо ви хочете справити враження на свого кавалера і гарантовано зачарувати його своєю красою, то сміливо купуйте даний аксесуар. Пояса для панчіх ідеально виглядають на будь-якій фігурі. Вони підкреслюють всі достоїнства стрункого тіла, а також допоможуть скорегувати більш пишну фігуру. Таким дама краще вибирати невеликий пояс з низькою посадкою і з невеликими візерунками. Худеньким дівчатам варто доглянути моделі з об'ємними візерунками і мереживами.

Де купити пояс для панчіх

Якщо ви хочете придбати стильні панчохи з поясом, які прослужать вам довгий час, то замовляйте продукцію нашого інтернет-магазину. Тут ви знайдете великий вибір моделей від кращих європейських виробників за доступною ціною. Всі товари, представлені в каталозі сайту, завжди в наявності. Асортимент регулярно поповнюється новинками. Телефонуйте прямо зараз і замовляйте вподобану модель панчіх з поясом з доставкою по Україні!