!!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!!

Особистий кабінет

Гольфи для дівчаток


У цій категорії немає товарів.


Гольфи для дівчаток

Гольфи для дівчаток - це універсальний варіант подовжених шкарпеток, які мають привабливий зовнішній вигляд. Історія появи цього виду одягу починається з Стародавньої Греції. Уже в 18 і 19 століттях подібні гольфи носили чоловіки в повсякденному житті. У вже в 20 столітті подовжені шкарпетки стали незамінним атрибутом для дівчаток. Це пов'язано із зручністю їх носіння, коли колготи не є настільки відповідним елементів одягу під образ.

Гольфи для дівчаток в повсякденному і в шкільному образі

Найчастіше можна зустріти, як дівчатка носять подовжені шкарпетки в школі, що є частиною форми. Найактуальніше надягати їх під спідницю. З підбором верхнього одягу тут можна експериментувати - багатьом подобається тандем спідниці з піджаком, светром, сорочкою або сарафаном.

Купити гольф для дівчаток актуально в різному віці, від трьох до чотирнадцяти років. У магазині представлені моделі різного забарвлення. Це можуть бути монотонні моделі або подовжені шкарпетки для дівчаток з кольоровими малюнками улюблених героїв. Якщо вникнути в термінологію, то з'ясується, що такий елемент гардеробу є чимось середнім між панчохами і шкарпетками.

Коли актуально носити подібний одяг:

  • У холодну пору року - для цього сезону найкраще підійдуть моделі з утепленою внутрішньою частиною (найчастіше в складі тканини представлений акрил, натуральна шерсть);

  • У літній сезон - в жарку погоду актуальніше підбирати моделі з максимальним вмістом природних матеріалів в складі (бавовна, поліамід).

Окремо представлені моделі з міцної розтягується гумкою. Це особливо актуально активним дітям, які часто бігають, грають. Еластична гумка не дасть гольфу

Як зробити правильний вибір

Щоб не помилитися у виборі, необхідно враховувати умови, в яких дитина носить цей елемент одягу. Наприклад, якщо дівчинка активно носить джинсові речі, то високі шкарпетки повинні бути з максимально щільної тканини. Під літні сукні актуально буде придбати гольфи з бавовни з максимально легким пошиттям.

Запропоновані моделі пошиті на території України і Туреччини. В процесі розробки враховувалися експлуатаційні умови повсякденного носіння. Наприклад, шкарпетки були посилені і прошиті декілька разів для того, щоб в цій частині тканина не розривалася. У гардеробі кожної дитини повинні бути варіанти різного відтінку, включаючи моделі з малюнками тварин, супергероїв, візерунків.