!!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!!

Особистий кабінет

Майки для дівчаток


У цій категорії немає товарів.


Купити якісні майки для дівчаток

Майки для дівчаток - це основа будь-якого гардероба. При їх виборі потрібно особливу увагу приділяти природність матеріалів, так як всі майки мають прямий контакт з шкірою. Використання цього елемента гардероба універсально. У домашніх умовах майки можна носити, як основу під шорти, спортивні штани, легінси. Також вони оптимально підходять для спортивних занять.

У холодні сезони їх надягають під светри, під кофти, сарафани, комбінезони. Для цих цілей більше підходять приталені моделі. А влітку актуальніше носити вільні речі під бюстгальтер.

Бавовняні майки для дівчаток

Купити майки для дівчаток слід тільки з натурального матеріалу. В основі запропонованих моделей, пошитих в Україні, Туреччині та в інших країнах, лежить бавовна. Рідше додається до складу тканини еластан. Він здатний зробити будь-яку майку еластичною. Найчастіше його додають в спортивні моделі.

У представленому асортименті речі описуваної категорії розділені на кілька типів. Перший з них - це постільні майки ніжних тонів. Найчастіше зустрічаються варіанти кремового, сірого, білого кольору. Одяг для дітей для повсякденного носіння має більш яскравий окрас, який нерідко доповнюється принтами і тематичними малюнками з героями мультфільмів. Ще одна категорія такого одягу - це майки-туніки, які відрізняються вільним кроєм. Їх можна носити під джинси, легінси, шорти.

Висока якість

Відгуки батьків вказують на те, що представлені в асортименті майки для дівчаток відрізняються довговічністю. Якісна турецька й українська тканину витримує багаторазові прання. Колір зберігає свою насиченість протягом декількох сезонів. Тому таку покупку можна назвати вигідною і економічною.

Якщо уважніше придивитися до речей, можна помітити згладжений внутрішній шов. При носінні він не відчувається шкірою, тому дитина не буде відчувати дискомфорт. Всі ярлики виконані з м'якого тканинного матеріалу - при бажанні їх можна зрізати під шов (щоб виключити поколювання). Для повсякденного формату вибирайте майки персикового, зеленого, жовтого, бузкового, блакитного кольору. Постільні тони - це базова основа спального гардеробу. Тому ми рекомендуємо батькам стежити за тим, щоб дитина могла вибрати собі майку оптимального кольору під той стиль одягу, який він вважає за краще носити кожен день.