!!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!!

Особистий кабінет

Шкарпетки для девочек.Купіть дитячі шкарпетки для дівчатокGIULIA LRN-01

GIULIA LRN-01

   GIULIA LRN-01 - детские, белые носочки плотностью 40 ден в мелкую сеточку "микротюль". Комфортная резиночка с волнист..

20.00 грн.

GIULIA LNN-08

GIULIA LNN-08

   GIULIA LNN-08 - детские, белые, прозрачные носочки 40 ден с красивым узором "бантики" и комфортной резинкой без сдавливани..

21.00 грн.

GIULIA LNN-01

GIULIA LNN-01

   GIULIA LNN-01 - детские, шелковистые, прозрачные носочки 20 ден с симпатичным узором "мелкий горошек". Комфортная, специальная&..

44706.00 грн.

Показано з 1 по 3 з 3 (всього 1 сторінок)

Якісні шкарпетки для дівчаток

Шкарпетки - це повсякденний елемент гардеробу, який повинен підбиратися з урахуванням сезону. Шкарпетки для дівчаток в нашому магазині представлені в широкому асортименті моделей. Тут важливо підбирати не тільки однотонні варіанти в школу або садок, а й кольорові, яскраві речі для того, щоб дитина краще орієнтувався в кольоровій гамі. Купити дитячий одяг шкарпетки для дівчаток можна і з малюнками тварин або супергероїв. В середньому, у дитини в гардеробі має бути від п'яти пар шкарпеток на кожен сезон в різних колірних форматах.

Як виробляють якісні шкарпетки для дівчаток

Найбільш комфортні шкарпетки пошиті з натуральних матеріалів. Найчастіше це бавовна, поліамід. Для зимових моделей обов'язкову присутність в складі вовни. У представленому асортименті відсутні версії з синтетичної основою, за рахунок чого ноги дитини завжди будуть залишатися в сухості і в теплоті, так як бавовна добре вбирає в себе вологу, зберігаючи природну теплоту у взутті.

Ключове правило якісних дитячих шкарпеток - це наявність міцного шва в області передніх пальців і п'яти. Ці зони найбільш уразливі. Для довгого носіння вибирайте варіанти, де використовується технологія подвійного пошиття швів.

Які бувають дитячі шкарпетки

Виділяють кілька категорій цього базового елементу гардеробу:

  • З махрою - утеплені варіанти, які найчастіше носяться в зимовий період;

  • Нарядні - шкарпетки для дівчаток з декоративними візерунками і іншими елементами оформлення (актуально їх надягати на святкові вечори, на виступи, під сукні);

  • Спортивні, низькі моделі - частіше використовуються при відвідуванні спортивних секцій або уроку фізкультури в школі;

  • Стандартні, бавовняні - повсякденний варіант;

  • Ажурні - легкі, літні моделі, які можна носити з босоніжками і кедами.

Шкарпетки для дівчаток грають велику роль в їх повсякденному образі. Навіть в ранньому віці потрібно привчати дитину до правильної комбінації кольорів в одязі. Тому батькам рекомендовано піклуватися про те, щоб у дівчинки завжди був великий вибір шкарпеток різного кольору і тематики. В середньому, одна пара носиться кілька сезонів. З огляду на високу якість пошиття на українських, турецьких та інших фабриках, протягом всього часу носіння цей елемент гардеробу зберігає свій первинний колір і контраст. Наш магазин надає найбільший асортимент обов'язкових речей в будь-якому образі.