!!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!!

Особистий кабінет

Футболки для мальчіков.Купіть дитячі футболки для хлопчиків


У цій категорії немає товарів.


Футболки для хлопчиків за вигідною ціною

Футболки для хлопчиків - це базова основа будь-якого дитячого гардеробу. Незважаючи на простоту вибору, існує ряд критеріїв і до таких речей. Наприклад, прийнято виділяти постільні майки і речі для повсякденного носіння, для школи і прогулянок. У першому випадку колір речей є максимально приглушеним (тілесний, сірий, кремовий). Це дозволяє маляті впевнено і швидко засипати в ній без подразників (колір може викликати енергетичний приплив).

Якщо ж необхідно купити футболки для хлопчиків на прогулянки або для повсякденного носіння, то краще звернути свій вибір на яскраві кольори (жовтий, червоний, зелений, синій). З огляду на ці фактори, в шафі кожного хлопчика повинен бути набір з декількох варіантів описуваних речей.

Які види футболок можна купити в нашому магазині

Футболки для хлопчиків діляться на кілька видів:

  1. З довгим рукавом - найчастіше такі речі підходять в якості полегшеного варіанту светри на літо, теплу весну і ранню осінь;

  2. З коротким рукавом - класичний варіант виконання;

  3. Поло - це набирає популярність вид класичних футболок, які можна носити під джинси, спортивні штани і навіть шкільні брюки.

Крім поділу на види футболок, можна окремо виділити їх колірна відмінність. Як писалося вище, в гардеробі кожної дитини повинні бути моделі базового, постільної і яскравого кольору. Це дозволить комбінувати їх з джинсами, брюками, зі спортивними й штанами і надягати в якості піжами.

Висока якість речей для хлопчиків

Всі представлені футболки відповідають очікуваному рівню якості. Оцінюється воно за складом тканини і за якістю пошиття. В асортименті запропоновані моделі з України і Туреччини (рідше зустрічаються речі, пошиті в інших країнах). У складі тканини переважає натуральна бавовна. Рідше додається поліамід в невеликих кількостях (кілька відсотків). За рахунок цього тіло хлопчика завжди буде дихати.

Висока якість пошиття помітно спочатку, при першому огляді речей. Рівні шви не будуть викликати дискомфорт при носінні. На вибір запропоновано моделі футболок з різними манжетами.

Окремої уваги удостоєні моделі з яскравим дизайнерським забарвленням. Для самих маленьких запропоновані варіанти з нанесеними малюнками супергероїв, героїв мультфільмів. Для більш дорослих дітей актуальні принти з машинками або написами.