!!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!!

Особистий кабінет

Кальсони для хлопчиків


У цій категорії немає товарів.


Якісні кальсони для хлопчиків

Кальсони для хлопчиків - це базове білизна, яке представлено у вигляді подовжених штанів. На відміну від простого термобілизни, такі речі виконані частіше з поліестеру з внутрішнім начосом. Це надає кальсони деякі переваги:

  1. Швидке висихання після прання і підтримка тіла в сухості (це природна властивість поліестеру, за рахунок чого після прання такі речі висихають за 2-3 години).

  2. Максимальна утеплення - наявність начісування дозволяє з упевненістю надягати їх під низ навіть при температурі в -20 градусів за Цельсієм.

  3. Якісна фіксація - еластичність і м'які, високі гумки на поясі і внизу - запорука надійної фіксації кальсонів на дитину.

Крім цього така нижня одяг відрізняється м'якістю на дотик і її зручно носити будинку. Якщо просте термобілизна для такого не призначене (швидкий знос), то кальсони стануть універсальним варіантом для повсякденного носіння.

Які кальсони для хлопчика можна купити в нашому магазині

Купити Кальсони для хлопчиків можна в різних колірних рішеннях. Найбільшою популярністю користуються сірі моделі, які поєднуються з гольфами, спортивними кофтами, футболками, майками. Рекомендовано мати в гардеробі відразу кілька кольорів таких речей, щоб мати сменку.

При виборі важливо визначити точний розмір. Для цього ми розробили інформативну розмірну таблицю. Для підбору необхідно знати базові параметри дитини: зростання, обхват пояса, вага. Важливо, щоб кальсони не були надто великі, інакше вони будуть провисати і не надійно фіксуватися на тілі.

Крім утеплених варіантів великою популярністю користуються легкі, бавовняні моделі без начісування. У них зручно не тільки ходити по будинку, але і спати (є альтернативою класичній піжамі). Під них рекомендовано підібрати натільну бавовняну сорочку для сну.

Якісні речі за низькою ціною

Раніше діти не любили подібний одяг. Але сучасне обладнання дозволило зробити речі комфортними та зручними навіть для дівчаток і хлопчиків. Шви при пошитті були максимально згладжені, тому тілом вони не відчуваються. За рахунок м'яких, що не здавлюють гумок і невеликої ваги речей, кальсони непомітні на тілі в процесі сну або повсякденного носіння.

Наш магазин підібрав великий асортимент нижньої натільного одягу для хлопчиків у віці від одного до семи років. На всі вироби ціна доступна, що дозволить заощадити сімейний бюджет.