!!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!!

Особистий кабінет

Майки для хлопчиків


У цій категорії немає товарів.


Повсякденні майки для хлопчиків

Майки для хлопчиків - це базова основа будь-якого дитячого гардеробу. Для багатьох така річ є виключно постільної. Однак наш магазин пропонує розширений асортимент майок різного формату та дизайну.

Купити майки для хлопчиків актуально також і для носіння їх під сорочкою, під светрами, спортивними кофтами. Завжди такі натальні речі шиються з натуральної бавовни, щоб тіло стикалося з природного тканиною. За рахунок цього шкіра в будь-яких температурних умовах залишається сухою, так як бавовна дозволяє повітрю циркулювати під одягом. Тому при носінні светрів, сорочок і кофт обов'язково потрібно надягати якісні майки, так як верхній одяг більшою мірою пошита з додаванням поліестеру, поліаміду та інших, що не природних основ.

Різноманітність моделей майок для хлопчиків

Різноманітність представлених моделей розкривається також і в розмірних варіантах. Наприклад, ви можете купити якісні трикотажні вироби для хлопчиків від декількох місяців до семи років. Щоб визначити точний розмір, потрібно знати базові параметри дитини: зростання і вік. Інформативна таблиця дозволить відразу визначити потрібний розмір і замовити вироби за низькою ціною.

Також розмаїття виявляється в дизайнерських рішеннях. У гардеробі у хлопчика завжди повинні переважати моделі постільної або тілесного кольору. У них найкраще дитина засинає, так як яскраві і строкаті кольори можуть кидатися в очі і порушувати сон. Тому ми пропонуємо найбільший асортимент моделей, як базових квітів, так і більш яскравих і привабливих рішень для повсякденного носіння. Зверніть увагу, що для нанесення малюнків не використовувати термодрук, що робить кольори насиченими і стійкими, виключаючи застосування синтетичних фарб. Якщо поглянути на вироби, то відразу помітно високу якість пошиття на українських, турецьких фабриках.

Переваги покупки майок в нашому магазині

З огляду на доступні ціни, батьки зможуть відразу оформити покупку на кілька одиниць трикотажних виробів. Одна з переваг покупки в нашому магазині - це доступний і широкий асортимент. Він проявляється в наявності базових моделей, а також в кольорових варіантах для повсякденного носіння під шорти, кальсони і іншу нижній одяг. Влітку майки також незамінні, тому ми пропонуємо окрему серію трикотажних речей теплих, літніх тонів з написами, малюнками або в однотонному виконанні.