!!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!!

Особистий кабінет

Термобілизна для хлопчиків


У цій категорії немає товарів.


Якісне термобілизна для хлопчиків

Термобілизна - необхідний елемент базового гардероба для дорослих і дітей. Купити термобілизна одяг для хлопчиків актуально вже в ранньому віці - це дозволить в холодну пору року захистити тіло від переохолодження. Особливість якісного термобілизни полягає в використанні натуральних матеріалів і в практичності форми. Бавовна завжди виступає основою матеріалу, тому дитина може бути впевнений в комфорті носіння і у відсутності будь-яких подразнень на шкірі (бавовна - це антиаллергенная тканину).

Зручність носіння термобілизни з бавовни

Комфорт і зручність описуваних натільних речей полягає в еластичності і м'якості фіксують гумок. Штани в нижній частині звужуються, тому вони завжди надійно зафіксовані. Це важливий параметр при виборі одягу для хлопчика, адже в повсякденному форматі діти максимально активні.

Ефективність термобілизни полягає в тому, що воно максимально щільно прилягає до тіла. В результаті цього волога вбирається в тканину, підтримуючи шкіру сухою. Натальная, еластичний одяг не дозволяє холоду проникати до тіла, зберігаючи природне тепло під білизною. Структура пошиття спрямована на легкість носіння навіть при активних іграх дитини.

Як вибрати правильне термобілизна для хлопчика

Незважаючи на часте переважання бавовни в складі тканин, нерідко виробники шиють комплекти з додаванням натурального шовку, еластану. Це сприяє кращій еластичності речей. В асортименті нашого магазину представлені варіанти з внутрішнім утепленням. Якщо ваша дитина часто потіє, то краще вибрати моделі з синтетичних антиалергенних тканин. За фізичними властивостями синтетики, вона в кілька разів швидше висихає, ніж бавовна, що не утримуючи при цьому вологи. Тому дитина навіть в активному ритмі залишатиметься сухим, що виключить його захворювання.

Вибирати термобілизну потрібно так, щоб воно було максимально щільним, але і не сковувало рухів, і було непомітним при повсякденному носінні. Для оптимального підбору скористайтеся таблицею розмірів, використовуючи базові параметри тіла (зріст, вага, обхват пояса). Моделі більшою мірою представлені в темних кольорах. Це практичне рішення, за рахунок якого термобілизна не виділяється на тлі штанів, светрів, курток, зберігаючи при цьому свій колір навіть після десятка прань. Згідно відгуками батьків, комплект якісного термобілизни служить не менше двох сезонів.