!!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!!

Особистий кабінет

Чоловічі кальсониADRIAN Cars leggings 60

ADRIAN Cars leggings 60

 ADRIAN Cars leggings 60 - оригинальные, мужские леггинсы из эластичной микрофибры, плотностью 60 Den, со стильным узором "машинки..

241.06 грн.

ADRIAN Sport 60

ADRIAN Sport 60

  ADRIAN Sport 60 - оригинальные, мужские спортивные колготки из эластичной микрофибры, плотностью 60 Den, со стильным боковым узором в виде..

260.10 грн.

ADRIAN Motors leggings 60

ADRIAN Motors leggings 60

 ADRIAN Motors leggings 60 - оригинальные, мужские спортивные леггинсы из эластичной 3D микрофибры, плотностью 60 Den, со сти..

241.06 грн.

ADRIAN Moro 60

ADRIAN Moro 60

  ADRIAN Moro 60 - оригинальные, мужские колготки из эластичной микрофибры, плотностью 60 Den, со стильным узором "милитари". Истинно м..

260.10 грн.

ADRIAN Hunter leggings 100

ADRIAN Hunter leggings 100

 ADRIAN Hunter leggings 100 - оригинальные, мужские леггинсы из эластичной микрофибры, плотностью 100 Den. Современная замена клас..

284.58 грн.

ENRICO COVERI Mutanda Gamba Lunga EM 1200

ENRICO COVERI Mutanda Gamba Lung...

  ENRICO COVERI Mutanda Gamba Lunga EM 1200 - тёплые мужские кальсоны из натурального хлопка, с удобным гульфиком и мягкими эластичными манж..

627.90 грн.

VENEZIA Getry Winter 140

VENEZIA Getry Winter 140

 VENEZIA Getry Winter 140 - плотные, мягкие, невероятно теплые мужские леггинсы-кальсоны с хлопком и шерстью. Специальная анатомическая..

243.13 грн.

Показано з 1 по 7 з 7 (всього 1 сторінок)

Чоловічі колготки для повсякденного носіння

Чоловічі колготки та легінси – це чоловіча білизна, актуальна для холодного сезону. Незважаючи на стереотипи, сучасні чоловіки вважають за краще утеплюватися саме такими речами, які максимально щільно прилягають до ніг, не сковуючи рухів. Якщо раніше доводилося одягати двоє штанів, то тепер досить купити чоловічі колготки, легінси, кальсони, носячи їх навіть під джинсами, джинсами, брюками.

УТЕПЛИЙ НИЖНИЙ ОДЯГ ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ

Такі речі, як чоловічі легінси чи кальсони, не помітні візуально, коли вони надіті під нижньою основою. Найчастіше утеплюючий одяг виготовляється із синтетичних матеріалів з додаванням бавовни та еластану. Такий тандем вирішує одразу кілька проблем:

  1. Чоловічі кальсони та їх аналоги більше не звисають і не заважають при ходьбі, тому що матеріал еластичний і щільно прилягає до тіла, не сковуючи при цьому рухів.
  2. Постійне намокання ніг взимку – синтетичні матеріали моментально висихають навіть за сильного намокання (це захищає людину від переохолодження взимку).
  3. Сковані рухи і дискомфорт – еластан (за його наявності у складі) робить нижній одяг м'яким і розтягується, за рахунок чого він ніжно прилягає до тіла, не стискаючи і не сковуючи рухи.

Колготки виготовляються з поліаміду. В асортименті магазину представлені моделі різної густини. Найменш щільні варіанти актуально носити у помірному кліматі, коли температура на вулиці не опускається нижче -5 градусів. Щільні підійдуть для суворіших умов, ефективно утеплюючи та ізолюючи ноги від холоду.

КАЛЬСОНИ ТА ЛЕГІНСИ ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ

Кальсони відрізняються матеріалом від колгот. Перші виконані переважно з натуральної бавовни. Вони відрізняються високою посадкою та м'якістю тканини. Актуально їх носити в холодних регіонах як основу під штанами, брюками. Натуральна тканина краще зберігає тепло, проте повільніше висихає при намоканні. При виборі слід враховувати кліматичні умови регіону, де речі носитимуться.
Щоб розширити асортимент, наш магазин підібрав моделі різного кольору та формату. Основу складають речі сірого, світлого та чорного кольору. Згідно з відгуками покупців, контраст відтінків зберігається тривалий час і навіть після багаторазового прання речі залишаються такими, начебто були куплені нещодавно. Покупка в нашому магазині – запорука економії та гарантії якості.