!!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!!

Особистий кабінет

Чоловічі майки


У цій категорії немає товарів.


Постільні та повсякденні чоловічі майки

Чоловічі майки повинні бути в кожному гардеробі, незалежно від стилю переносної одягу і образу. Це базова основа, яка відрізняється максимально вільною формою, глибоким вирізом на грудях і відсутністю рукава. Носять їх найчастіше під сорочки, светри, кофти та іншу верхній одяг. Майка завжди шиється з натуральної бавовни, щоб шкіра дихала, а повітря міг вільно циркулювати, підтримуючи природну температуру.

Які майки для чоловіків актуально купити в нашому магазині

Купити чоловічі майки можна в різних кольорах. Базовими вважаються речі пастельних тонів - це білий, тілесний, сірий відтінок. Чорні речі також користуються популярністю і нерідко носяться в якості основи в літній період. Щоб майка добре виглядала на тілі, необхідно правильно підібрати її розмір. Для цього на сторінці товару запропонована таблиця. Знаючи зріст, вага, обхват пояса, можна підібрати для себе оптимальну майку.

Найкраще «сидять» речі, які прилягають до тіла, але не здавлюють його. Приталені одяг дозволяє сформувати правильний силует тіла, приховуючи його можливі недоліки. Якісна майка сприяє звуженню талії візуально, розширюючи при цьому візуально верхню частину тіла (груди і плечі). Тому навіть під приталенной сорочкою якісні майки, які ви можете купити в нашому магазині, будуть виглядати привабливо.

Гарна якість

Для визначення гарної якості, досить поглянути на склад матеріалу. Кращі моделі футболок містять 100% бавовни. Це показник того, що майка пошита з натуральної основи, тому тіло завжди буде відчувати комфортну температуру, залишаючись сухим в будь-яких погодних умовах. Особливо актуально носити такі речі влітку під сорочками (наприклад, для ділового стилю на робочому місці). Через високу температуру тіло виділяє вологу. Без майки сорочка може промокнути навіть на спині, що викличе незручність. А при наявності одягу з натурального матеріалу, сорочка залишиться сухою.

Які переваги покупки описуваних речей в нашому магазині:

  • Хороша якість, яке перевіряється ще на стадії підбору моделей у виробників трикотажних виробів;

  • Оригінальний одяг для чоловіків, привезена з Туреччини, Європи або з кращих фабрик України;

  • Весь розмірний ряд для чоловіків різної статури.

Доступний ціновий сегмент не дозволить переплатити за базові речі з гардероба.