!!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!!

Особистий кабінет

Чоловічі шкарпеткиЧоловічі шкарпетки за привабливими цінами

Чоловічі шкарпетки часто вважаються лише необхідним елементом гардеробу. Однак ми вважаємо, що такі речі можуть бути привабливими і максимально комфортними. Асортимент магазину запропонований моделями, пошитими з натурального матеріалу (бавовна). При виборі шкарпеток наші фахівці враховували різні чинники якості. Наприклад, строго контролювалося наявність подвійного шва на п'яті і шкарпетці, що забезпечить довговічність носіння.

Якісні шкарпетки з бавовни

Купити чоловічі шкарпетки можна за низькою ціною, що заощадить бюджет і забезпечить кожного чоловіка базовими елементами гардероба. Окремо представлені одноколірні моделі для повсякденного носіння. Згідно відгуками, білизна для чоловіків шкарпетки оптимально мати від 8 пар двох або трьох кольорів. Найчастіше це чорний, сірий і світлий окрас під літній образ.

У нашому магазині можна також придбати моделі з дизайнерськими малюнками, з нанесеними героями мультфільмів, коміксів. А також кольорові варіанти, які користуються великою популярністю навіть у ділових людей (наприклад, їх можна надягати під casual-костюм). За розмірами представлена ​​вся лінійка, тому вибрати шкарпетки можна і для підлітків, і для чоловіків зрілого віку з великим розміром ноги.

Високі і низькі шкарпетки для чоловіків

Традиційно виділяють два типи шкарпеток: високі і занижені. Існує правило стилю щодо носіння низьких шкарпеток в теплу пору року під кеди, кросівки, літні туфлі. Навіть під джинси не рекомендовано надягати високі шкарпетки, незалежно від їх забарвлення. Тому ми з кожним сезоном розширюємо асортимент, пропонуючи нові, трендові моделі з одноколірним або яскравим забарвленням.

Якісні шкарпетки шиються з бавовни. За рахунок цього ноги завжди будуть відчувати прийнятну температуру, а шкіра залишиться сухою навіть в жарку погоду. При виборі орієнтуйтеся на формат речей. Наприклад, деякі шкарпетки мають щільну верхню гумку для фіксації. Найбільше це підійде для спортивних занять, для відвідувань тренажерного або фітнес залу (гумка забезпечує хорошу фіксацію).

У помірному кліматі не актуально носити утеплені варіанти з флисом. Навіть в холодну зиму можна одягати шкарпетки з щільного бавовни. Якщо ви не впевнені у виборі, скористайтеся фільтром на сайті або уточніть інформацію у менеджера, який підкаже оптимальні моделі для тих чи інших цілей.