!!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!!

Особистий кабінет

Чоловічі шкарпетки класичні


У цій категорії немає товарів.


Класичні шкарпетки для чоловіків як основа гардероба

Класичні чоловічі шкарпетки часто не беруться до виду, так як при їх виборі не враховуються ключові деталі стилю. Даний формат шкарпеток знаменується середньою довжиною і однотонним забарвленням. Актуально купувати їх під діловий костюм, коли взуттям виступають традиційні туфлі, незалежно від їх типу.

Як вибрати ділові шкарпетки для чоловіків

Чоловічі шкарпетки класичні шиються виключно з натуральної бавовни, тому вони приємні на тактильні відчуття, виключаючи натирання ноги. Навіть в жарку пору року бавовняна тканина вбирає в себе вологу, тому шкіра залишається сухою.

Купити класичні чоловічі шкарпетки стоїть під діловий формат одягу, коли надягають туфлі і штани. Можна їх комбінувати з джинсами і піджаком, але тоді кольори повинні бути підібрані в більш яскравому стилі. Іноді допускається комбінація кольорових шкарпеток з діловим костюмом, проте це актуально при виборі англійського стилю (не плутати зі смокінгами).

Щоб врахувати всі неформальні правила ділового стилю, потрібно враховувати комбінації і поєднання кольорів. Наприклад, штани повинні підходити по відтінку до носків. В останніх трендах популярністю користуються бежеві і пісочні кольори костюмів, тому рекомендовано докупити в гардероб світлих шкарпеток. Запам'ятайте, що класичні речі описуваного типу не підходять під кеди, кросівки і іншу спортивне взуття або одяг. Краще сполучення, як писалося вище, це ділова нижня одяг, чінос або джинси при комбінації сорочки, піджака.

Фактори якісних ділових шкарпеток

Якісні речі визначаються не тільки натуральністю матеріалів. Додатковими факторами при виборі є:

  • Щільна прошивка носка і п'ятки, щоб виключити розрив шва при повсякденному носінні;

  • Наявність м'якою, еластичною гумки для надійної фіксації (при цьому вона не повинна здавлювати ногу, залишати сліди);

  • Якісна тканина, яка утримає контраст кольору навіть після багаторазового прання (при цьому сам матеріал повинен зберегти еластичність).

Діловий формат виражається в даному випадку не тільки в висоті посадки і в смужку, а й в пошитті. Такі шкарпетки шиються їх тонкого матеріалу без утеплення, при цьому носки і п'ята за стандартом технології прошиваються два рази для зміцнення. Це призводить до того, що базовий елемент гардеробу залишається цілісним навіть після тривалого носіння і багаторазових прань.