!!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!!

Особистий кабінет

Чоловічі шкарпетки укороченние.Купіть чоловічі укорочені шкарпетки


У цій категорії немає товарів.


Укорочені шкарпетки для чоловіків

Чоловічі шкарпетки укорочені - це актуальний формат під спортивний і повсякденний стиль одягу. Рекомендовано в гардеробі мати кілька типів шкарпеток різної довжини, щоб при необхідності можна було правильно сформувати ділової, класичний, спортивний або casual-стиль. Скорочений формат відрізняється тим, що носок має висоту, яка досягає тільки верхній частині п'яти. Тому в низькій взуття їх не видно.

З чим комбінувати укорочені шкарпетки

Купити чоловічі шкарпетки укорочені актуально для носіння в теплу пору року в комбінації з наступними типами взуття:

  • Спортивні або повсякденні кеди;

  • Класичні шкіряні кеди чи кросівки;

  • Спортивне взуття;

  • Літні туфлі.

За традицією, деякі носять тільки високі шкарпетки. Однак в сучасних трендах вони використовуються вкрай рідко, доповнюючи лише ділової і класичний образ з костюмом і туфлями. Привабливим виглядає низ, коли шкарпетки ледь помітні з-під взуття. Найактуальніше також підбирати кольорові або світлі тони, так як чорний колір занадто офіційний і менше підходить теплого сезону року.

Як вибрати якісну пару шкарпеток

У чоловіків існує кілька критеріїв, за якими необхідно робити вибір такого базового елементу гардеробу. Перше - це якість матеріалу. Деякі пари, хоч і пошиті з натурального матеріалу, але і мають грубу фактуру, яка призводить до натирання і дискомфорту. Наш магазин пропонує чоловічі шкарпетки тільки з м'якою основою. Пошиті з бавовни, вони забезпечують природну циркуляцію повітря у взутті, зберігаючи ноги сухими навіть в літні дні.

Другий фактор якості - це посадка на ногу і фіксація. Гумка зверху повинна бути середньої по щільності. Занадто тугі гумки здавлюють шкіру, через що на ногах у кінці дня залишаються сліди. Це неприємно і може призводити до утруднення кровообігу. Занадто легкі гумки не забезпечують надійної фіксації, тому такі шкарпетки можуть спадати при носінні.

Щоб зробити правильний вибір, необхідно уважно оглянути фото шкарпеток. На нашому сайті всі фотографії відповідають дійсності - вони мають високу якість і деталізацію. Точне зазначення розміру не дасть помилитися у виборі. Якщо ви хочете за помірний бюджет оновити гардероб, додавши туди кілька пар повсякденних, укорочених шкарпеток, зробіть замовлення в нашому фірмовому магазині.