!!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!!

Особистий кабінет

Труси чоловічі сліпиENRICO COVERI Slip ES1500

ENRICO COVERI Slip ES1500

  ENRICO COVERI Slip Uomo ES1500  - стильные мужские трусы-слип из высококачественного хлопка с добавлением эластана. Анатомический кро..

226.61 грн.

ENRICO COVERI Slip ES1300

ENRICO COVERI Slip ES1300

  ENRICO COVERI Slip Uomo ES1300  - стильные мужские трусы-слип из высококачественного хлопка с добавлением эластана. Анатомический кро..

262.30 грн.

ENRICO COVERI Slip ES1001

ENRICO COVERI Slip ES1001

  ENRICO COVERI Slip ES1001  - стильные мужские трусы-слипы из высококачественного хлопка с добавлением эластана. Классическая, удобная поса..

214.57 грн.

ENRICO COVERI Slip ES1000

ENRICO COVERI Slip ES1000

  ENRICO COVERI Slip Uomo ES1000 - классические мужские трусы-слипы из высококачественного хлопка с добавлением эластана, из коллекции ..

214.57 грн.

IL GRANCHIO Slip Uomo GS103

IL GRANCHIO Slip Uomo GS103

  IL GRANCHIO (PRIMAL) Slip Uomo GB103 - стильные мужские трусы-слипы из хлопка c эластаном. Анатомический рельефный крой, удобная..

166.41 грн.

Показано з 1 по 5 з 5 (всього 1 сторінок)

Чоловічі труси сліпи

Труси чоловічі сліпи - це один з видів базового білизни, яке представлено в форматі плавок. Вони відрізняються еластичністю, за рахунок чого білизна фіксується на тілі. Візуально вони виглядають ефектно особливо на спортивній фігурі чоловіка, так як сліпи максимально відкриті, оголюючи ноги в області паху.

Чому чоловіки вибирають сліпи

Купити чоловічі труси сліпи актуально з кількох причин:

  1. Один із способів самовираження. Подібний формат актуальний в разі, коли чоловік має атлетичну тілом. Часто в Мережі або в журналах можна зустріти фотографії моделей в подібному білизна, яке вважається каноном сексуальності.

  2. Відповідність тенденціям моди. Такий формат нижньої білизни залишається актуальним вже багато років. Якщо боксери підходять для домашнього та повсякденного носіння в прохолодну пору року, то сліпи - найкраща альтернатива в пляжній моді.

  3. Зручність і м'якість. За рахунок наявність еластичної тканини в складі, такі труси приємно облягають інтимну зону, не викликаючи дискомфорту або незручності.

За рахунок наявність фіксуючих гумок середньої щільності, труси мають надійну посадку. Їх часто надягають при занятті спортом або під час іншої фізичної активності. Висока гумка сприяє комфортному носінню без здавлювання в області пояса.

До складу тканини такого нижньої білизни часто входить еластан, поліамід. Основу завжди становить бавовна, як природний матеріал. З упевненістю можна сказати, що сліпи повинні бути в кожному чоловічому гардеробі. Вони легко носяться під шорти, джинси, брюки. Вікових обмежень на такий вид нижньої білизни немає - вони стильно і привабливо виглядають, як на юнаків, так і на дорослих чоловіках.

Різноманітність колірних рішень

Щороку на світовому ринку виходить кілька моделей сліпів від модних будинків світу. Відомі бренди намагаються доповнити сліпи унікальними елементами, логотипами, принтами. Базовою основою гардероба завжди є труси білого, сірого, чорного кольорів. В якості альтернативи ми пропонуємо замовити за вигідною ціною білизна в яскравому забарвленні.

За рахунок раціонального підбору складу тканини, колір зберігає контрастність протягом багатьох років. В асортименті запропоновані варіанти з легких матеріалів. Це необхідно для того, щоб шкіра в інтимній зоні завжди залишалася сухою, а повітря вільно циркулював, незалежно від температури навколишнього повітря.