!!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!!

Особистий кабінет

Гольфи лікувальніSISI BenEssere 140 gambaletto

SISI BenEssere 140 gambaletto

   SISI BenEssere 140 gambaletto - лечебные, антиварикозные, прозрачные поддерживающие гольфы 140 DEN, с широкой комфортной резинкой и ..

312.28 грн.

OMSA MiniActive 40

OMSA MiniActive 40

OMSA MiniActive 40 - прозрачные шелковистые поддерживающие гольфы средней плотности. Эллегантные и шелковистые, идеально облегают ножку, отличный..

144.67 грн.

LEVANTE Levia 70 gambaletto

LEVANTE Levia 70 gambaletto

   LEVANTE Levia 70 gambaletto - поддерживающие, лечебные, антиварикозные, прозрачные гольфы 70 DEN серии ANTIFATICA, с широкой комфорт..

278.98 грн.

LEVANTE Levia 140 gambaletto

LEVANTE Levia 140 gambaletto

   LEVANTE Levia 140 gambaletto - поддерживающие, лечебные, антиварикозные, прозрачные гольфы 70 DEN серии ANTIFATICA, с широкой комфор..

296.00 грн.

Показано з 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)

 

Застосування лікувальних гольфів

Гольфи у всіх споживачів асоціюються з модним жіночим аксесуаром. Такі можна зустріти на вулицях, в нічних клубах інших публічних місцях. Але мало хто знає, що існують гольфи з масажною стопою лікувальні. Це особливий різновид даних аксесуарів, яка виконує важливі для здоров'я функції. Їх лікувальні і профілактичні властивості допомогли не одному пацієнту, тому вони активно використовуються в медицині.

Опис лікувальних гольфів

Чому саме гольфи? На це питання відповісти не складно. Просто ці вироби мають найбільш просту форму, тому їх без утруднення можуть надіти люди з захворюванням ніг. Лікувальні гольфи виготовлені з еластичного антиварикозного трикотажу, який не розтягується і постійно тримає форму. Цей ефект дозволяє підтягнути судини, не даючи їм розширюватися. Такі гольфи використовуються не тільки хворими пацієнтами. Вони дуже добре допомагають тримати ноги в тонусі, рівномірно розподіляти навантаження на м'язи, тому їх також надягають в якості профілактики. Це особливо корисно людям, чия діяльність пов'язана з постійним перебуванням на ногах.

Розрізняють декілька видів лікувальних гольфів:

  • медичні гольфи з відкритим носком;

  • компресійні гольфи;

  • медичні гольфи з закритим носком;

  • гольфи антиварикозні лікувальні;

  • профілактичні гольфи.

Такі медичні аксесуари носять і чоловіки, і жінки. Зовні, як правило, вони нічим не відрізняються, тільки мають різні розміри. Медичні гольфи зроблені з тонкого і міцного матеріалу, який не втрачає своїх властивостей з часом і має тривалий термін служби. Завдяки невеликій товщині їх легко можна приховати під одягом, вони не викликають дискомфорту при ходьбі, а навпаки - полегшують її.

Які лікувальні гольфи краще купити

Залежно від складності захворювання аксесуари діляться на три класи. Перший призначений для профілактичних функцій при початкових ознаках хвороби. Третій же рекомендується пацієнтам з більш серйозними проблемами. Щільність медичних гольфів характеризується не денамі, як для класичних моделей, а величиною тиску на поверхню ноги. Тому вибирати дані вироби краще після консультації лікаря. На нашому сайті ви можете купити ультратонкі шкарпетки та гольфи лікувальні з необхідними характеристиками. Всі вироби мають високу якість і сертифікати. Крім того, вас приємно здивують доступні ціни на всі моделі.