!!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!!

Особистий кабінет

Гольфи з масажною стопоюGIULIA Massage 40

GIULIA Massage 40

   GIULIA Massage 40 - полуматовые прозрачные гольфы средней плотности со специальной усиленной массажной стопой и широкой ко..

44583.00 грн.

GIULIA Massage 20

GIULIA Massage 20

   GIULIA Massage 20 - тонкие прозрачные матовые  гольфы со специальной усиленной массажной стопой и широкой комфортной резинкой T..

21.00 грн.

Показано з 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінок)

 

Класичні гольфи з масажною стопою

Гольфи - дуже практичний і привабливий жіночий аксесуар. Жінки їх люблять за зручність, комфорт при ходьбі, а чоловіки люблять жіночі ніжки, одягнені в цей елегантний предмет гардероба. Популярність цих аксесуарів наштовхнула виробників на створення медичних гольфів, які б допомагали при різних захворюваннях, а також з метою профілактики.

Але прогрес не стоїть на місці і тепер у продажу з'явилися унікальні гольфи з масажною стопою. У цій моделі вдалося об'єднати естетичні якості аксесуара і корисні медичні властивості. Їх рекомендується носити всім жінкам, незалежно від роду діяльності та наявності проблем з ногами. Дами, що випробували такі вироби прийшли в повний захват від відчуття легкості і комфорту при ходьбі.

Особливості гольфів з масажною стопою

Зовні ці лікувальні гольфи нічим не відрізняються від класичного варіанта. Вони мають середню щільність, яка становить 40 den. Дана модель невисока, тому довжина не перевищує коліно. Кольорові варіації нічим не обмежені, тому ви можете купити гольфи з масажною стопою будь-якого відтінку. Головною особливістю такого аксесуара є подвійна в'язка на стопі, яка виконує масажну функцію при ходьбі. В результаті покращується кровообіг ніг, рівномірно розподіляється навантаження і йде відчуття втоми, навіть після тривалого і насиченого трудового дня.

Гольфи з масажною стопою виготовлені з поліаміду і еластану. Перший матеріал забезпечує облягання вироби по нозі, нормалізує повітрообмін, що перешкоджає появі мікробів і неприємного запаху. Еластан зберігає еластичність гольфів і в точності повторює форму ноги. У цій моделі аксесуарів використовується більш широка верхня гумка. Вона становить 7,5 см і надійно фіксує гольф, запобігаючи його сповзання. Крім того, вона не передавлює ногу, а рівномірно розподіляє тиск по колу.

Купити гольфи з масажною стопою в Україні

У нашому інтернет-магазині ви знайдете великий вибір класичних колгот, а також медичних аксесуарів. Гольфи з масажною стопою з каталогу сайту приємні на дотик, не відчуваються при ходьбі і не викликають дискомфорту при тривалому використанні. Замовити товар ви можете прямо на сайті. Для додаткової консультації фахівця телефонуйте за вказаним телефоном.