!!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!!

Особистий кабінет

Гольфи з розподіленим тискомSISI BenEssere 140 gambaletto

SISI BenEssere 140 gambaletto

   SISI BenEssere 140 gambaletto - лечебные, антиварикозные, прозрачные поддерживающие гольфы 140 DEN, с широкой комфортной резинкой и ..

346.04 грн.

OMSA MiniActive 40

OMSA MiniActive 40

OMSA MiniActive 40 - прозрачные шелковистые поддерживающие гольфы средней плотности. Эллегантные и шелковистые, идеально облегают ножку, отличный..

160.31 грн.

LEVANTE Levia 70 gambaletto

LEVANTE Levia 70 gambaletto

   LEVANTE Levia 70 gambaletto - поддерживающие, лечебные, антиварикозные, прозрачные гольфы 70 DEN серии ANTIFATICA, с широкой комфорт..

309.14 грн.

LEVANTE Levia 140 gambaletto

LEVANTE Levia 140 gambaletto

   LEVANTE Levia 140 gambaletto - поддерживающие, лечебные, антиварикозные, прозрачные гольфы 70 DEN серии ANTIFATICA, с широкой комфор..

328.00 грн.

Показано з 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)

 

Гольфи з розподіленим тиском

Поряд з класичними, традиційними моделями дуже популярними стають лікувальні гольфи. Ці аксесуари мають зручну форму, розмір та їх можна легко і швидко надіти або зняти. Такі вироби купують люди з захворюваннями ніг або з метою профілактики. Одними з найбільш відомих є гольфи з розподіленим тиском.

Призначення гольфів з розподіленим тиском

Дані вироби призначені для утяжки нижній частині ноги з метою нормалізації кровообігу, запобігання розширенню судин, рівномірного розподілу навантаження. Пацієнтам з варикозним розширенням вен гольфи з розподіленим тиском рекомендують носити в процесі лікування, а також при відновних процесах. Але ці медичні аксесуари будуть корисні і в профілактичних цілях:

  • зниження навантаження при рухової активності;

  • спортсменам на тренуваннях або змаганнях;

  • вагітним жінкам для полегшення навантаження на ноги;

  • для робіт, пов'язаних з підняттям тяжкості;

  • при плоскостопості;

  • людям з надмірною вагою;

  • при прийомі гормональних препаратів;

  • при регулярних судомах в ногах.

Гольфи з розподіленим тиском виготовлені з поліаміду, який є тривимірною волокнистої тканиною. Вона забезпечує необхідний повітрообмін шкірі, не утворює мікробів і, як наслідок, неприємний запах. Також до складу матеріалу входить еластан. Саме він забезпечує необхідну форму і еластичність гольфів, яка не змінюється з часом, навіть після багаторазового прання. Лікувальні гольфи підтримують біологічний баланс шкіри, знижуючи утворення молочної кислоти і запобігаючи судоми. Тому такі вироби можуть стати в нагоді і здоровим людям в цілях профілактики. Крім цього, аксесуари підтримують температурним режим, зберігаючи ноги в теплі і потрібної температури.

Купити гольфи з розподіленим тиском з доставкою по Україні

Придбати товар ви можете прямо у нас на сайті, заповнивши заявку онлайн або зателефонувавши по телефону. Наші досвідчені консультанти допоможуть вам визначитися з вибором і купити найбільш підходящі вам медичні гольфи та якісне жіноча білизна. Вся продукція інтернет-магазину сертифікована і має високу якість. Вас порадують низькі ціни, акційні пропозиції та регулярні знижки. Телефонуйте і замовляйте наші товари з доставкою в будь-яке місто України!