!!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!!

Особистий кабінет

Гольфи ультратонкіOMSA Sun Light 8 gambaletto

OMSA Sun Light 8 gambaletto

  OMSA Sun Light 8 gambaletto - летние ультратонкие прозрачные эластичные гольфы серии ESTIVI. Эллегантные и шелковистые, идеально облегающи..

ELLEDUE Hobby 10 Den

ELLEDUE Hobby 10 Den

  ELLEDUE Hobby 10 Den (2 пары) - ультратонкие, матовые гольфы с широкой комфортной резинкой "TOP COMFORT". Шелковистые,..

Показано з 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінок)

Для чого необхідні ультратонкі гольфи

Гардероб кожної жінки дуже різноманітний. Крім основних видів одягу, представниці слабкої статі особливу увагу приділяють всіляким аксесуарам:

  • повсякденні колготи;

  • класичні панчохи;

  • щільні колготи;

  • класичні гольфи.

Схожі на перший погляд (особливо чоловічій половині) предмети гардероба виконують абсолютно різні функції. Одні виконують виключно практичну роль і служать для утеплення ніг, інші призначені доповнювати створюваний дамою образ. До таких особливим аксесуарів відносяться гольфи ультратонкі. Вони дуже зручні і користуються великим попитом серед багатьох жінок.

Особливості ультратонких гольфів

Характерною рисою даної моделі є низька щільність матеріалу. Залежно від виконання цей показник варіюється від 8 до 20 den. Такі гольфи ідеально облягають ногу, дуже приємні на дотик і практично непомітні при ходьбі. За рахунок невеликої щільності шкіра ніг може повноцінно дихати, що важливо в теплу пору року. Дуже популярні укорочені тонкі гольфи з довжиною нижче коліна.

Влітку хочеться радіти теплу і скинути з себе максимум одягу. Але існують певні ситуації і заходи, що вимагають дотримання правил в дрес-коді. Саме в таких випадках жінкам на допомогу приходять ультратонкі гольфи з візерунком. Величезна різноманітність моделей дозволяє підібрати цей аксесуар під будь-який наряд. Для офіційних заходів найбільш доречним буде надіти вироби тілесного, прозорого кольору.

На вечірці можна не бути скромним і підібрати гольфи більш насиченого відтінку, з незвичайним візерунком або принтом. Тим більше такі аксесуари сумісні з будь-, навіть спортивним взуттям. Для відкритих босоніжок дизайнери випустили спеціальну серію з відкритими пальцями. Так як дані вироби дуже тонкі, то їх можна легко зачепити чимось. Тому слід купувати більш якісну продукцію, яка не підведе.

Де можна купити гольфи ультратонкі

Великий асортимент даних товарів ви знайдете в каталозі нашого інтернет-магазину. Серед величезної кількості колекцій ви обов'язково підберете для себе найкращий варіант. У нас представлені тільки сучасні оригінальні моделі від європейського виробництва. Такі гольфи виготовлені з якісних матеріалів за новітніми технологіями. Телефонуйте і замовляйте продукцію нашого сайту вже зараз!