!!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!!

Особистий кабінет

Гольфи в сіточку


У цій категорії немає товарів.


 

Гольфи в сіточку

Жіночі класичні гольфи були придумані багато років назад. Перший час їх носили під одягом для утеплення ніг. Але вже в минулому столітті перші модниці, надівши укорочені сукні та спідниці, стали виставляти їх на загальний огляд. З кожним роком дизайн і технологія виготовлення вдосконалювалися. На сьогоднішній день у продажу можна зустріти безліч різноманітних моделей, що відрізняються візерунком, щільністю, кольором і висотою.

Одними з перших декоративно оформлених аксесуарів стали гольфи в сіточку. Вони виглядали дуже спокусливо, тому спочатку їх носили жінки найдавнішої професії. Але часи змінюються, і на сьогоднішній день такий узор є одним з найпопулярніших серед жінок, і найбільш улюбленим для чоловіків. Жіночі ноги, одягнені в панчохи або гольфи в сіточку надають зачаровує ефект на сильну половину людства. Тому багато дам, бажаючи цим скористатися, із задоволенням купують цей аксесуар.

З чим носити гольфи в сіточку

Даний предмет жіночого гардеробу є досить сміливим, незважаючи на сучасні звичаї, тому носити їх потрібно з розумом. Для офіційних заходів, роботи краще надягти що-небудь поскромніше або підібрати дуже дрібну сітку. Якщо ж з'явитися в офісі в гольфах з великої сіточкою, то це буде виглядати дуже вульгарно. А ось для нічних клубів, вечірок цей аксесуар підійде, як не можна краще. Дуже привабливо виглядатимуть гольфи в сіточку разом з короткими джинсовими шортами, сукнею або міні-спідницею. Взуття варто вибирати виходячи з основного стилю вбрання. Але класикою вважається поєднання великої сітки і високих каблуків. Вибираючи панчохи в сіточку, не забувайте про фігуру. Пишним дамам відверто не йде велика сітка, яка зухвало буде виглядати на повних ногах. Тому краще підібрати модель з дрібним візерунком. Худенькі ніжки навпаки привабливіше виглядають саме в гольфах з крупною сіткою.

Колірна гамма таких виробів дуже різноманітна. До класичних варіантів відносять:

  • чорний;

  • шоколадний;

  • бронзовий;

  • коричневий і інші.

З яскравими квітами потрібно бути обережніше, тому що вони виглядають дуже сміливо. Купити ботфорти і гольфи в сіточку можна в нашому інтернет-магазині. Тут ви знайдете тільки якісну продукцію за доступними цінами від виробників. Телефонуйте і замовляйте будь-який товар з каталогу сайту з доставкою по Україні.