!!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!!

Особистий кабінет

Шкарпетки з бавовною


У цій категорії немає товарів.


 

Жіночі шкарпетки з бавовною

У кожному магазині жіночих шкарпеток набагато більше, ніж чоловічих. Це цілком зрозуміло, адже кожна представниця слабкої статі досконально вибирає собі аксесуар під конкретну взуття. Тому даних предметів дамського гардеробу повинно бути багато. При виборі кольору потрібно бути обережним, щоб не шовковисте шкарпетки не були яскравіше взуття, особливо якщо вони у вас класичні або високі. Щоб не витрачати регулярно гроші на придбання низькоякісних шкарпеток, потрібно при покупці ретельно доглядати матеріал. Синтетичні шкарпетки не дають ногам доступ до повітря, через що утворюється неприємний запах. Крім того, такі аксесуари недовговічні і швидко рвуться при підвищених навантаженнях. Тому краще всього вибирати більш якісні і натуральні шкарпетки з бавовною.

Різновиди шкарпеток з бавовною

Розрізняють бавовняні аксесуари по висоті:

  • короткі (ідеально підходять для літньої закритому взутті, а також для занять спортом і активного відпочинку);
  • класичні (мають середню довжину і є універсальними, тому можуть використовуватися в будь-якій ситуації з різними видами взуття);
  • довгі (ці шкарпетки, як правило, носять під брюками, щоб присівши, що не оголювалися нога).

Існують спеціальні жіночі шкарпетки з бавовни з посиленою п'ятою і носком. Це найбільш вразливі місця для даних аксесуарів, тому краще придбати саме таку модель. Деякі виробники змішують бавовняну тканину з синтетичної щоб підвищить еластичність носка і зробити його більш міцним.

Переваги бавовняних шкарпеток

Бавовняні шкарпетки виготовлені з натурального матеріалу, що дуже важливо для ніг. Така тканина добре вбирає вологу, швидко сохне. Від неї не виникне роздратування і не з'явиться неприємний запах. Ці вироби добре пропускають повітря, тому ногам завжди буде комфортно. Бавовна вважається міцною і довговічною тканиною, тому носків не страшні інтенсивні і часті прання.

Купити шкарпетки з бавовною високої якості ви можете в нашому інтернет-магазині. Тепер вам не доведеться витрачати постійно гроші на придбання нових аксесуарів. Наші товари прослужать довго і будуть носитися з належним комфортом і зручністю. В онлайн каталозі розміщені товари відомих виробників жіночої білизни з Європи і України. Телефонуйте і замовляйте вподобані товари з доставкою в усі міста країни.