!!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!!

Особистий кабінет

Шкарпетки укорочені


У цій категорії немає товарів.


Шкарпетки укорочені: вибираємо правильно якісні моделі

Сьогодні бажання серед багатьох споживачів купити укорочені шкарпетки виправдано не стільки даниною моді, скільки практичністю даного елемента гардероба. Не завжди допустимо надягати шкарпетки класичної довжини. Саме в таких випадках доцільно використовувати укорочені моделі. Примітно, що не тільки в спортивному стилі актуальні дані вироби.

Де купити укорочені шкарпетки вигідно?

Для того щоб покупка була виправданою, віддавайте перевагу якісному товару. Підтвердити належну якість можуть сертифікати, тому не соромтеся питати їх. По суті бавовняні шкарпетки ідентичні, проте кожен виробник використовує різного ґатунку сировину, різне устаткування і метод пошиття. Відповідно, вироби відрізняються і терміном експлуатації, і характеристиками.

Що входять до складу в невисокому процентний вміст синтетичні нитки не повинні лякати вас. Їх застосування цілком виправдано, оскільки за рахунок цих волокон забезпечується форма вироби навіть після багатьох прань. Не рекомендується купувати для літа укорочені шкарпетки, в складі яких великий вміст синтетики. Головне призначення тканини - давати можливість шкірі «дихати». Цим забезпечується комфорт і гігієнічність. Надмірне пітливість ніг може спровокувати появу грибкових захворювань, а також служить причиною появи неприємного запаху.

Якщо ви хочете купити укорочені шкарпетки відмінної якості і без істотних фінансових витрат, обов'язково перегляньте наш каталог. У нас ви знайдете широкий асортимент білизни а також жіночі шкарпетки, колготки і ожежду, завжди актуальні ціни, регулярні знижки.

Різноманітність модельного ряду

Для бажаючих придбати шкарпетки для занять спортом ми пропонуємо моделі з натуральних матеріалів, які будуть добре вбирати і випаровувати вологу. На якісних шкарпетках завжди еластична широка гумка, що не здавлює, але в той же час добре фіксує виріб. Під час інтенсивних навантажень ви не будете відчувати дискомфорт в таких шкарпетках. Звертайте увагу на мисок і п'яту, які повинні бути ущільнені, адже ці фрагменти особливо уразливі для протирання. Щоб шкарпетки з бавовною укорочені не прийшли в непридатність після декількох прань, дотримуйтесь рекомендацій по догляду від виробника.

Зв'язавшись з нашими менеджерами зручним способом, ви зможете отримати детальну інформацію щодо цікавить моделі, способах оплати та доставки.