!!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!!

Особистий кабінет

Шкарпетки ультратонкіOMSA Sun Light 8 calzino

OMSA Sun Light 8 calzino

   OMSA Sun Light 8 calzino - летние, ультратонкие, эластичные носочки серии ESTIVI. Эллегантные и шелковистые, иде..

106.93 грн.

GOLDEN LADY Sock 15

GOLDEN LADY Sock 15

   GOLDEN LADY Sock 15 - тонкие матовые прозрачные носочки с комфортной резинкой. Шелковистые, эластичные, прекрасно облегающ..

65.12 грн.

ELLEDUE Zeta 10 Den

ELLEDUE Zeta 10 Den

   ELLEDUE Zeta 10 Calzino - тонкие матовые прозрачные носочки 10 Den с комфортной резинкой "TOP COMFORT". Шелковистые, эласт..

92.87 грн.

Показано з 1 по 3 з 3 (всього 1 сторінок)

 

Ультратонкі жіночі шкарпетки

При будь-яких обставинах жінка повинна виглядати ідеально. Це стосується не тільки основного одягу, але і всіх супутніх аксесуарів. До них відносяться перш за все шкарпетки жіночі. Якщо у чоловіка в наявності є кілька пар для всіх видів взуття, то дами в цьому відношенні набагато привередливее. Вони стараються для кожної обувки мати певні шкарпетки. Для спорту це повинні бути якісні, зручні і короткі аксесуари. Для будинку краще купити теплі, м'які шкарпетки. Для повсякденного використання можна придбати вироби класичної довжини. Якщо ви хочете з комфортом носити закрите взуття, але при цьому вам не подобаються традиційні шкарпетки, то краще доглянути шкарпетки ультратонкі. Вони не поступаються за своєю функціональністю і практичності, але при цьому ледь помітні. Це оптимальний варіант для літнього взуття.

Які шкарпетки вибрати

Перед тим як купити шкарпетки ультратонкі, потрібно визначитися з матеріалом виготовлення. Розрізняють декілька видів за даним критерієм:

  • шкарпетки з натуральної бавовни;

  • синтетичні шкарпетки.

Вироби з натурального матеріалу краще. Від них ніколи не буде алергічної реакції, роздратування. Шкіра буде дихати, не з'явиться неприємний запах з взуття. Але такі шкарпетки швидко втрачають насиченість кольору, деформуються і приходять в непридатність. Синтетичні шкарпетки роблять із сучасних матеріалів поліаміду і еластану. Вони вільно пропускають повітря, миттєво вбирають вологу і швидко сохнуть. При цьому вони дуже еластичні, не втрачають свій первинний вигляд навіть після декількох прань. І виглядають вони привабливіше бавовняних.

Ультратонкі шкарпетки мають невелику щільність від 8 до 15 ден. Тому їх не можна розглядати як спосіб утеплення ніг. Вони служать виключно для комфортної шкарпетки закритому взутті. Щоб ці аксесуари були практично непомітні потрібно намагатися підібрати їх в тон з взуттям. Також потрібно визначитися з висотою шкарпеток. Для спортивного взуття можна купити шовковисте шкарпетки ультратонкі короткі.

Де можна придбати якісні ультратонкі шкарпетки

Купити їх можна прямо на нашому сайті. Завдяки зручній системі пошуку і великому асортименту товарів, ви за кілька хвилин виберете найбільш підходящий варіант. Ми реалізуємо тільки якісні сертифіковані аксесуари вітчизняних і європейських виробників. Наш інтернет-магазин здивує вас доступністю цін на колготки і панчішні вироби і високим рівнем сервісу.