!!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!!

Особистий кабінет

ТермоколготкіOMSA Micro & Cotton 140

OMSA Micro & Cotton 140

 OMSA Micro & Cotton 140 - плотные  теплые, абсолютно матовые двухслойные колготки для сезона ОСЕНЬ-ЗИМА. Внутренняя част..

399.75 грн.

OMSA Groenland

OMSA Groenland

  OMSA Groenland - очень плотные, супертеплые, мягкие колготы с термоэффектом. Идеальны для зимнего сезона. Мягчайший ворс на внутренней стороне ..

337.02 грн.

LEVANTE Thermic

LEVANTE Thermic

  LEVANTE Thermic -  плотные, теплые, мягкие флисовые колготы с согревающим термоэффектом серии WARM TOUCH. Идеальны для зимнего с..

307.91 грн.

LEVANTE Matisse AirSkin 250 XL

LEVANTE Matisse AirSkin 250 XL

  LEVANTE Matisse AirSkin 250 XL - суперплотные тёплые, матовые колготки большого размера из мягкой микрофибры и лайкры трехмерног..

387.86 грн.

LEVANTE Matisse AirSkin 250

LEVANTE Matisse AirSkin 250

  LEVANTE Matisse AirSkin 250 - суперплотные тёплые, эластичные, абсолютно матовые колготки из мягкой микрофибры и лайкры трехмерного п..

374.74 грн.

LEVANTE Matisse AirSkin 150

LEVANTE Matisse AirSkin 150

  LEVANTE Matisse AirSkin 150 - плотные тёплые, эластичные, абсолютно матовые колготки из мягкой микрофибры и лайкры трехмерного плетен..

337.02 грн.

GOLDEN LADY MicroThermic

GOLDEN LADY MicroThermic

  GOLDEN LADY MicroThermic -  плотные, теплые, мягкие колготы с согревающим термоэффектом. Идеальны для зимнего сезона. Мягкое, пр..

211.60 грн.

FILODORO Thermo Feeling

FILODORO Thermo Feeling

  FILODORO Thermo Feeling - тёплые, плотные колготки из инновационной терморегулирующей пряжи. Смесь вискозных и акриловых волокон..

FILODORO Regina 160

FILODORO Regina 160

 FILODORO Regina 160 - плотные, очень теплые, двухслойные колготки из микрофибры с хлопком. Внутренняя часть хлопок, а внешня..

432.96 грн.

FILODORO Regina 100

FILODORO Regina 100

 FILODORO Regina 100 - плотные  теплые, абсолютно матовые двухслойные колготки для сезона ОСЕНЬ-ЗИМА. Внутренняя часть х..

431.73 грн.

Показано з 1 по 10 з 10 (всього 1 сторінок)

Термоколготкі

Часом, погода абсолютно не радує нас теплом. Але ж так хочеться, незважаючи ні на що, добре виглядати і відчувати себе при цьому комфортно. Чи не замерзнути в найлютіші холоди допоможе спеціальне жіночу білизну, а саме термоколготкі. Вони відводять вологу від тіла, в результаті чого людини огортає почуття тепла і затишку.

Переваги виробу

Крій термоколготок розрахований таким чином, щоб ідеально прилягати до тіла і містити мінімум швів. Завдяки особливому типу плетіння, це унікальний виріб володіє значними перевагами:

  • будова тканини по типу осередків забезпечує прошарок теплого повітря між шкірою і білизною, що дає можливість волозі і поту випаровуватися;

  • колготки мають властивість зберігати тепло, а їх структура перешкоджає охолодженню;
  • зносостійкість, завдяки комбінуванню різних видів ниток;

  • не викликають алергії і підходять навіть для повсякденного носіння;

  • непомітні під одягом;

  • комфортні і приємні для тіла.

Види термоколготок

Купити термоколготкі можна двох варіацій: ті, які підходять для повсякденного носіння і функціональні. Перші захищають протягом 6 годин і підтримують мікроклімат в умовах до мінус 30 градусів. У них можна відчувати себе комфортно навіть в теплому приміщенні. Вони, як правило, володіють стильним дизайном. Другий варіант вважається спортивним, і наділений здатністю зберігати тепло навіть при активних рухах аж до 12 годин поспіль! Крім того, він має високий рівень щільності тканини і функціонує навіть в 35-градусний мороз, а також дозволяє шкірі «дихати».

Вибираємо термоколготкі правильно

Тут особливо важливо звернути увагу на розмір. Він повинен точно відповідати параметрам його власниці. Необхідно, щоб теплі колготки максимально облягали тіло. При цьому вони не повинні обмежувати в рухах або натирати. Такий ефект досягається завдяки тому, що вони мають плоский шов, а це є ознакою тільки дійсно якісної продукції. Гарне жіночу білизну абсолютно не відчувається при носінні. Величезним плюсом є те, що такий виріб легко можна підібрати як для роботи в прохолодному офісі, так і для прогулянки під час морозного зимового дня або заняття спортом на свіжому повітрі. Така універсальність дозволяє не тільки привабливо виглядати, але і відчувати себе тепло і комфортно за будь-яких погодних умовах!