!!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!!

Особистий кабінет

Колготки з силіконовою гумкоюNEW
MARILYN Rajstopy H08

MARILYN Rajstopy H08

MARILYN Rajstopy H08 ..

408.85 грн.

NEW
MARILYN Rajstopy H05

MARILYN Rajstopy H05

MARILYN Rajstopy H05 ..

505.05 грн.

MARILYN Erotic 50 vita bassa

MARILYN Erotic 50 vita bassa

  Интригующие колготки с силиконовым поясом для особых случаев Модницам, желающим сногсшибательно выглядеть даже в холодную погоду, стоит н..

200.54 грн.

MARILYN Erotic 30 vita bassa XL

MARILYN Erotic 30 vita bassa XL

  MARILYN Erotic 30 vita bassa XL - изысканные шелковистые колготки увеличенного размера XL, средней плотности, с заниженной ..

MARILYN Erotic 30 vita bassa

MARILYN Erotic 30 vita bassa

  Изящные колготки с силиконовым поясом MARILYN Erotic 30 vita bassa Специально для роковых красавиц, обожающих ловить на себе восхищенные ..

MARILYN Erotic 15 vita bassa

MARILYN Erotic 15 vita bassa

  MARILYN Erotic 15 vita bassa - тонкие изысканные шелковистые колготки, с заниженной талией и широким кружевным поясом на силикон..

215.71 грн.

MARILYN Erotic 100 vita bassa

MARILYN Erotic 100 vita bassa

Комфортные колготки женские MARILYN для особых моментов Довольно часто в период межсезонья за окном погода не радует теплыми днями, заставляя прекр..

301.18 грн.

GIULIA Pari Impresso 60

GIULIA Pari Impresso 60

  GIULIA Pari Impresso 60​ - модные, стильные, матовые колготы с широким кружевным поясом на силиконовой резиночке и имитацией чул..

125.00 грн.

GIULIA Impresso Slim 40

GIULIA Impresso Slim 40

  GIULIA Impresso Slim 40 -  корректирующие колготки 40 ден с утягивающими плотными шортиками 150 ден, позволяющими..

134.00 грн.

GIULIA Impresso Effect Up 40

GIULIA Impresso Effect Up 40

  GIULIA Impresso Effect Up 40  -  матовые шелковистые колготы 40 Den, с моделирующими шортиками с сильным утягиваю..

141.00 грн.

GIULIA Impresso 40

GIULIA Impresso 40

  GIULIA Impresso 40 - изысканные классические шелковистые колготки средней плотности, с широким кружевным поясом на силиконовой о..

131.51 грн.

GIULIA Impresso 20

GIULIA Impresso 20

  GIULIA Impresso 20 - изысканные, тонкие, шелковистые колготки для элегантных леди, с широким кружевным поясом на силиконовой осн..

131.51 грн.

GIULIA Impresso 100

GIULIA Impresso 100

  GIULIA Impresso 100 - изысканные, плотные колготки для элегантных леди из мягкой, эластичной 3D микрофибры, с широким элегантным круж..

151.63 грн.

GIULIA Chloe 20 model 1

GIULIA Chloe 20 model 1

 GIULIA Chloe 20 model 1 - тонкие, матовые колготки с вертикальной линией-стрелкой на задней части ноги и кружевным поясом на силиконов..

120.00 грн.

GIULIA Amalia Impresso 40

GIULIA Amalia Impresso 40

  GIULIA Amalia Impresso 40 - изысканные прозрачные шелковистые колготки 40 Den, с широким кружевным поясом на силиконовой основе ..

157.00 грн.

GIULIA Aden 120 model 3

GIULIA Aden 120 model 3

  GIULIA Aden 120 model 3 - изысканные, плотные, матовые колготки из 3D микрофибры, c изящным, боковым, цветочным узором по в..

173.00 грн.

GIULIA Aden 120 model 2

GIULIA Aden 120 model 2

  GIULIA Aden 120 model 2 - изысканные, плотные, матовые колготки из 3D микрофибры, c оригинальным боковым узором и широким, элегантным..

173.00 грн.

GIULIA Aden 120 model 1

GIULIA Aden 120 model 1

  GIULIA Aden 120 model 1 - изысканные, плотные, матовые колготки из 3D микрофибры, c оригинальным тканным узором по всей длине ножки и..

173.00 грн.

GIULIA Impresso Shine 120

GIULIA Impresso Shine 120

  GIULIA Impresso Shine 120 - изысканные, плотные, матовые колготки для элегантных леди из 3D микрофибры, c широким, элегантным, кружев..

140.50 грн.

GIULIA Impresso Rete Vision 40

GIULIA Impresso Rete Vision 40

  GIULIA Impresso Rete Vision 40 - изысканные колготки в сеточку с широким кружевным поясом на силиконовой основе. Без шортиков, ш..

90.55 грн.

GIULIA Impresso Matt 40

GIULIA Impresso Matt 40

  GIULIA Impresso Matt 40 - изысканные классические матовые колготки средней плотности, с широким кружевным поясом на силиконовой основ..

114.30 грн.

Показано з 1 по 21 з 21 (всього 1 сторінок)

Колготки із поясом – новий тренд сезону!

Відчувати жінці себе впевнено та завжди виглядати бездоганно допомагають різні елементи сучасного гардеробу. Одним із них є інноваційний виріб – колготки з силіконовим поясом. Величезний асортимент дозволяє зробити вибір навіть найвибагливішим і перебірливим модницям.

Широка різноманітність продукції

Купити колготки з силіконовим поясом можна у всіх світових брендів, адже такі вироби популярні та мають великий попит. Такий аксесуар непомітний навіть під одягом, що облягає, а широкий пояс дає можливість приховати зайві сантиметри в районі талії. Підібрати відповідну модель можуть жінки будь-якого віку та професії, від бізнес-леді до простих домогосподарок. На сучасному ринку можна знайти безліч варіантів:

  • класичні;
  • з імітацією панчох, ботфортів;
  • зі швом;
  • з низькою або високою посадкою;
  • з малюнком;
  • у клітину, горошок та ін.

Сам пояс також може бути різним: гладким, однотонним або ажурними вставками. Це ідеальний варіант для тих, хто не хоче брати утягуючі моделі через кілька зайвих сантиметрів на талії. Такий виріб зробить ваш животик плоским і підкреслить стрункість та красу ніг. Це вдала комбінація класичного та моделюючого стилю.

Чим більший вибір – тим краще!

Колготки лікувальні з силіконовим поясом можна придбати в декількох кольорах для різних життєвих обставин: інтригуючі чорні, непомітні тілесні, незвичайні варіації шоколадного відтінку. З їх допомогою можна надати ногам легкої засмаги будь-якої пори року! Кожна модниця знайде варіант для себе та зможе гармонійно доповнити свій образ: як у повсякденному житті, так і на урочистому заході. До складу колготок входять нитки, що утягують, з мікрофібри, завдяки чому виріб міцний і матовий на вигляд. Еластін надає їм більшої еластичності, що дозволяє ідеально облягати будь-які ноги. Вони добре тягнуться і здатні зберігати форму протягом багато часу.
Залежно від погодних умов можна підібрати колготки відповідної густини: 20, 40, 60 або навіть 100 ден. Тут також можна знайти безшовні моделі та аксесуари з плоскими швами, що завжди є показником високої якості виробу. Вони досить щільні та мають гарний дизайн. З їхньою допомогою можна не боятися опинитися в центрі уваги, підкреслити свій добрий смак та неперевершене почуття стилю!