!!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!!

Особистий кабінет

Безшовна одежа бодіGIULIA Body Canotta Scollo Tondo

GIULIA Body Canotta Scollo Tondo...

 GIULIA Body Canotta Scollo Tondo - элегантное классическое женское боди в виде майки на широких бретельках с вырезом спереди..

247.00 грн.

Показано з 1 по 1 з 1 (всього 1 сторінок)

Боді: секрети вибору модного і практичного боді

Жіночий одяг повинна бути не тільки стильною і модною, але ще і практичною. Саме в цьому криється запорука впевненості в кожному своєму русі, а також запорука успіху в будь-яких починаннях. Сучасний світ вимагає від жінки динаміки і вміння адаптуватися до будь-яких ситуацій. Досягти цього вдається завдяки правильно підібраному одязі.

З чим можна носити боді

Безшовна одяг боді - улюблений атрибут одягу, яка характеризується неймовірно високими показниками практичності навіть за умови щоденного використання. Так, багато жінок стикалися з такою проблемою: будь-який необережний рух може змусити вашу одяг вискакувати з-під джинсів, шортів або сукні. Для того, щоб уникнути цієї проблеми, краще купувати боді.

Боді фіксується за допомогою гудзиків між ніг, завдяки чому забезпечується надійна фіксація і незмінно привабливий зовнішній вигляд. Так ви будете виглядати акуратно, та й відчувати себе будете більш впевнено.

Дівчата досить часто купують боді для занять в тренажерному залі або ж для пробіжок. Це також є свідченням практичності виробів. Навіть при інтенсивних рухах ваш одяг залишатиметься на місці.

Якими бувають боді

Ще один варіант використання боді - як утеплювальній прошарку в зимовий час. Низькі температури часом можуть доставляти чималий дискомфорт. Для того, щоб уникнути переохолодження тіла, приділіть належну увагу захисту. Як якісного захисту можете купити безшовну боді. На відміну від інших варіантів, такий елемент буде залишатися невидимим під основним шаром одягу, так що про вашому маленькому секреті ніхто не дізнається. Крім того, крій одягу забезпечує надійний захист і від вітру, так як ви не будете відчувати дискомфорту від продувань.

Безшовне боді також представлено і в розділі коригуючого білизни. Такі моделі якісно тягнуть ваше тіло, завдяки чому воно набуває максимально привабливі пропорції. За допомогою такого білизни ви можете не тільки позбутися від дефектів, але ще і вигідно підкреслити достоїнства. Таке боді піднімає груди, робить більш тонкої талію, а також приховує животик.

Не забувайте і про те, що боді є вельми сексуальним елементом вашого гардеробу. Сучасні моделі виготовляються з шовку. Доповнити романтичний або сексуальний образ можуть і мережива, які гармонійно вписуються в загальний ансамбль. Особливою популярністю користуються і повністю прозорі моделі, виготовлені з невагомою тканини. Правильно підібравши боді, ви можете скрасити романтичний вечір з коханим чоловіком.