!!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!!

Особистий кабінет

Капрі


У цій категорії немає товарів.


Капрі знову в моді?

Капрі - вид штанів, які з'явилися в жіночому гардеробі ще в п'ятдесятих роках. Назву пов'язують з островом Капрі, де модельєр підгледіла моду у рибалок. Ті, щоб якось здолати спеку, обрізали свої штани.

З чим носити капрі

Капрі мають довжину, яка досягає лише середини гомілки. Такий одяг дарує відчуття свободи жінці на відміну від, скажімо, спідниць. Спідниці вимагають особливого поводження і злегка обмежують дівчину в рухах. Багато хто може сказати, що більш практичним аналогом є шорти. А так чи справи йдуть насправді? Наприклад, чи зможете ви надіти шорти на ділову зустріч? Природно, немає. Тоді як капрі класичного крою можуть стати частиною ділового вбрання. Доповнити такий образ можна за допомогою вишуканої блузки і піджака. В якості відповідного варіанту взуття можете використовувати як туфлі на підборах, так і більш чоловічі варіанти.

Крім класичних варіантів, особливою популярністю користуються і спортивні капрі. Вони дуже практичні як в плані повсякденного використання, так і для занять спортом. Останній варіант штанів дозволяє зберігати оптимальний температурний режим, а також не сковує рухи, дозволяючи виконувати складні вправи.

Основними матеріалами, з яких шиють капрі, є:

  • Льон.

  • Бавовна.

  • Ситець.

  • Денім.

Де купити оригінальні капрі

Такі матеріали є натуральними, тому ідеально підходять для шкарпетки в літню пору року, коли температура буквально вимагає легких матеріалів, які б відчувалися тілом максимально комфортно.

Найбільш поширені однотонні вироби, які виконують в базових кольорах. Такі варіанти ідеально комбінуються з найрізноманітнішою верхнім одягом. Наприклад, капрі ви можете поєднувати навіть з футболками або топами.

Купити жіночі капрі та шорти унікальний забарвлень ви можете в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо моделі в горошок або вертикальну смужку. Такий одяг допоможе вам вигідно виділятися на тлі інших дівчат, підкреслюючи унікальність власного стилю.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете дійсно широкий асортимент товарів, серед яких - ваші улюблені бренди. Ми пропонуємо максимально вигідні ціни, так що ви можете дозволити собі придбати відразу кілька моделей брюк, не відчувши при цьому удару по бюджету. Ще один плюс співпраці з нами - швидка доставка. Тепер вам не доведеться довго чекати, адже необхідна річ виявиться у вас буквально через два-три дні.