!!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!!

Особистий кабінет

Одяг для вагітних легінсиMARILYN Mama leggins 100

MARILYN Mama leggins 100

   MARILYN Mama leggins 100 - плотные матовые леггинсы из мягкой 3D микрофибры для будущих мам. Эластичные, мягкие леггинсы с..

149.94 грн.

GIULIA Mama Tracks

GIULIA Mama Tracks

   GIULIA Mama Tracks - плотные, матовые шорты-велотреки (велосипедки) для беременных, произведённые по бесшовной технологии,..

256.88 грн.

GIULIA Mama Leggy Tights 70 model 1

GIULIA Mama Leggy Tights 70 mode...

    GIULIA Mama Leggy Tights 70 model 1 -  матовые, полупрозрачные леггинсы для беременных, произведённые из м..

156.00 грн.

GIULIA Mama Leggings

GIULIA Mama Leggings

    GIULIA Mama Leggings —  плотные, матовые леггинсы для беременных, произведённые по бесшовной технологии, из мягкой эласти..

298.00 грн.

GIULIA Leggy Mama model 1

GIULIA Leggy Mama model 1

    GIULIA Leggy Mama model 1​ —  комфортные, плотные леггинсы-брюки для беременных, произведённые из гладкого элас..

395.00 грн.

Показано з 1 по 5 з 5 (всього 1 сторінок)

Що особливого в легінси для вагітних?

Дівчина в період вагітності повинна відчувати себе максимально комфортно. Стан, в якому знаходиться майбутня мама, впливає не тільки на її здоров'я, але ще і на здоров'я малюка. Вибір одягу - дуже важливий етап, до якого варто поставитися з необхідною увагою.

Чим відрізняються легінси для вагітних від звичайних?

У зв'язку зі змінами, які відбуваються в жіночому організмі, істотних змін зазнає і конституція тіла. Для того, щоб відчувати себе комфортно, необхідно задуматися про зміну гардероба.

Легінси для майбутніх мам - важлива деталь гардеробу. Дана одяг може використовуватися як в межах будинку, так і під час виходу в світ. Головне, правильно підібрати розмір. Безшовні легінси додатково оснащені свого роду «кишенею» для зростаючого животика. Гумка, з якої складається даний кишеню, характеризується підвищеними показниками еластичності. Завдяки цьому параметру відчуття під час шкарпетки максимально комфортні. Такі легінси повністю підлаштовуються під зміни жіночої фігури.

Як правильно вибрати легінси для вагітних

До складу матеріалу, з якого виготовляють легінси, входять штучні волокна. Це забезпечує практичність використання. Так, ваші рухи не будуть соромитися, так що комфортність відчуття гарантована.

Важливим параметром є і якість матеріалу, з якого виготовляється одяг для вагітних. Матеріали, які використовуються для продукції, представленої в наших каталогах, характеризуються екологічною чистотою. Кожен матеріал проходить тестування, так що одяг має відповідні сертифікати.

Крім того, такі легінси також є гіпоалергенними, так що гарантують безпеку як для мами, так і для дитини. Можете не побоюватися того, що у вас виникне алергія. Це особливо актуально, так як в період вагітності жіночий організм є особливо чутливим до різного роду подразників.

Купити легінси для майбутніх мам ви можете в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо не тільки високу якість і доступні ціни, але ще і широкий асортимент моделей. У період вагітності варто в рівній мірі думати про практичність одягу і про її зовнішньої привабливості. Так що у нас ви знайдете моделі від відомих брендів, які відрізняються кольором, фасоном, щільність і наявністю елементів декору. Якщо ви з нами, ви завжди в тренді.