!!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!!

Особистий кабінет

Основні хитрощі і особливості поведінки якщо порвалися колготки

Колготки порваныеКожній жінці хоча б раз в житті доводилося відчувати незручність через первинних колготок в самий невідповідний момент. Подібна ситуація викликає не тільки збентеження, але і невпевненість в собі. Насправді ніхто не застрахований від подібної ситуації, просто необхідно знати кілька основних правил поведінки в такому випадку.

Особливості з історії та трендів

З кожним роком різноманітність колготок і панчіх ставати все більше, а вироби практичніше і уникальнее. Мода постійно змінюється, що не дозволяє виробникам стояти на місці і вимагає постійного вдосконалення.

Жіночі колготки і тренди, які не змінюються роками не змогли змінити навіть всім відомі особистості. Наприклад, Меланія Трамп намагалася внести голі ноги в моду, так як і редактор американського журналу Vogue А.Вінтур, але все виявилося безглуздо. Адже багаторічні традиції не всі підвладні модним вимогам. Саме тому колготки 15-20 ден залишаються затребуваними і популярними в будь-який період року.

Сучасні вимоги дрес-коду настійно вимагають носити колготки або панчохи в офісі і за його межами при вирішенні робочих моментів.

Тонкощі етикету або що робити якщо колготки порвалися на роботі

Продумана і передбачлива жінка завжди матиме в сумці пару запасних колготок. Але якщо ж цей момент упущений з виду не варто впадати в паніку. Звичайно, якщо дірочка перебувати на видному місці, то ніякої безбарвний лак та інші хитрощі не врятують ситуацію. Спроба зробити вигляд, що ви це не помітили тільки затьмарить вашу репутацію. Вирішувати проблему потрібно тільки заміною іншого виробу.

Більшість жінок хвилює інше питання, що робити з порваними колготками. Утилізація - це найпоширеніше рішення, але не завжди правильне. На просторах інтернету можна знайти багато рекомендацій щодо того, як їх використовувати з користю.

Як варіант, вони можуть стати відмінним доповненням декоративного подушки в інтер'єрі, звичайно, після прання. Їх необхідно буде нарізати дрібними шматочками, потім набити подушку і зашити її. Красива наволочка зверху стане відмінною прикрасою і додасть затишку в домі.

Як правильно доглядати за колготками

Щоб колготки прослужили більш тривалий період часу, слід уважно ставитися до питання прання і сушіння даного вироби. Кращим варіантом, звичайно ж, є ручне прання і сушіння в підвішеному стані в області гумки. Не варто сушити колготки на обігрівальних приладах і під прямими променями сонця, особливо вироби з невеликою щільністю.

Також особливу увагу варто приділити вибору розміру, цей момент теж відіграє велике значення на тривалому терміні служби.