!!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!!

Особистий кабінет

Основні правила вибору жіночої боді

На ринку товарів боді з'явилося не так давно, але через короткий період часу, воно зайняло впевнену позицію серед широких продажів. На сьогоднішній день, жоден дизайнерський показ не обходиться без демонстрації нових моделей в цій області.

Що таке боді і де його потрібно використовувати

Боді - це один з варіантів нижньої білизни, але сучасний асортимент і різноманітність моделей дозволяє використовувати цей елемент і в основному гардеробі.

Поява боді виходить зі спортивних витоків, саме спортсменки вперше стали використовувати купальник в цілісному вигляді, який і поклав початок новому виду нижньої білизни.

Найчастіше боді використовується у вигляді нижньої білизни, часто, як елемент для спокушання сильної половини. Мереживні моделі відмінно підкреслюють всі вигини фігури і роблять її ще більш чарівною.

Другим поширеним варіантом використання боді, є дрес-код і всі його особливості. Боді-сорочки, боді в класичному і стриманому вигляді дозволяють впевнено себе почувати протягом усього дня, і не хвилюватися про своїй не охайному зовнішньому вигляді.

Жіноче боді є відмінним варіантом одягу для дівчат, які вважають за краще низьку посадку штанів. Це пов'язано з тим, що боді не дозволить зіпсувати зовнішній вигляд визирає білизною або колготками.

Як правильно вибрати боді

Існує зовсім не справедлива думка, що носити боді можуть тільки стрункі дівчата. Звичайно, все залежить від особливостей моделі і фасону боді, але сучасний асортимент дозволяє підібрати найрізноманітніші варіанти, щоб задовольнити свої потреби і запити.

Для того щоб правильно визначитися з фасоном боді, необхідно для початку знати свої точні параметри, що дозволить точно підібрати розмір. Далі вже в процесі примірки, можна візуально визначити фасон, що дозволяє підтягнути недоліки, і підкреслити достоїнства. Цього буде достатньо, щоб визначити свою модель вироби. Щоб боді підходило до решти гардеробу, варто приділити час вибору правильного кольору, це дуже важливо, якщо ви прагнете до досконалості.

Щоденне використання або білизняний варіант

Щоб відчувати себе впевнено і стильно, при виборі боді важливо визначити - це буде білизняний варіант або доповнення до основного цибулі. Так як між цими моделями існують колосальні відмінності. Щоб боді відмінно підходило до основного гардеробу, важливо відзначити свої виграшні місця, що дозволить цій деталі гардероба їх підкреслити і зробити ще більш апетитними.