!!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!! ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ! ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ, ПІДТРИМУЄМО ЗСУ !!!

Особистий кабінет

Який колір білизни вважається найсексуальнішим

Якщо вірити соціальним опитуванням, то думка жінок і чоловіків практично однакова в плані того, яку білизну є найсексуальнішим. Класичні забарвлення лідирують, що не дивно.

Черний 

Цей варіант є найбільш класичним. Він підходить всім без винятку дівчатам. Головне, правильно підібрати білизну. Дуже сексуально виглядають чорні бюстгальтери, корсети, боді. Багато імениті бренди найчастіше випускають сексуальну білизну саме в чорному кольорі. При цьому може використовуватися як гладка тканина, так і різноманітні мережива. Таке вбрання зведе з розуму будь-якого чоловіка.

Завдяки тому, що чорний дуже контрастно виглядає на тілі, ви зможете підкреслити всі достоїнства фігури. Чорний також дозволяє візуально зробити ноги довші, якщо ми говоримо про панчохах, і стрункішою. Використовуйте це, щоб створити образ, який вам сподобається.

Червоний

Білизну виготовляють як насиченого червоного кольору, так і безлічі його відтінків. Не дарма червоний вважається кольором пристрасті. При цьому ви можете підібрати будь-який відтінок, який вам максимально близький. Наприклад, насичений винний буде виглядати дуже пристрасно.

Але цей колір важко назвати романтичним і ніжним, адже така білизна виглядає досить агресивно. Тому враховуйте це при підборі наряду.

Білий

Якщо ж ви хочете виглядати жіночно і ніжно, підбирайте білизна білого кольору. Це - колір невинності і жіночності. Таке вбрання, навіть самий відвертий, буде сповнений чистоти і невагомості. Особливо, якщо підібрати варіанти з якісними мереживами або сіточкою.

Таке нижню білизну, в тому числі корсети, є ідеальним варіантом для наречених. Не обов'язково купувати трусики і ліфчики білого кольору, можна погратися з його відтінками. Наприклад, білизна відтінку слонової кістки виглядає дуже дорого і красиво. Асортимент настільки широкий, що кожна наречена зможе підібрати ідеальний під плаття варіант. Зверніть увагу на варіанти, прикрашені рюшами і сіткою. Ці прикраси лише привносять в ваш образ романтичність і свіжість.

Біла білизна дуже ефектно виглядає влітку, коли на тілі присутній легкий загар. Аналогічно і з виробами бежевого кольору.

Вибираючи білизну, пам'ятайте: ви робите це для себе. Якісний вишуканий комплект дозволить вам відчувати себе сексуальною, доглянутою, ви станете більш впевненою і рішучою. Так що вишукану білизну необхідно не тільки для романтичних вечорів з коханим, а й кожен день. Будьте красивими і ефектними, тоді весь світ опиниться у ваших ніг.